واکنش استقلال به کتک زدن یک هوادار و اتفاقات عجیب در اولین
تمرین

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر واکنش استقلال به کتک زدن یک هوادار و اتفاقات عجیب در اولین
تمرین
به گزارش خبرنگار سایت احکام، نخستین تمرین تیم فوتبال استقلال با کتک زدن یکی از هواداران از سوی لیدر قدیمی و خبرساز این تیم روی سکوها همراه بود که واکنش‌های تند و انتقادی را به همراه داشت. به دنبال این اتفاقات باشگاه استقلال با صدور اطلاعیه‌ای واکنش خود را نشان داد. در این اطلاعیه آمده است:
«‏اولین جلسه تمرینی پیش‌فصل تیم فوتبال استقلال برای حضور در لیگ آتی در شرایطی برگزار شد که اتفاقاتی تلخ، ایجاد شده توسط برخی از افراد معلوم‌الحال کام هواداران باشگاه بزرگ استقلال را تلخ کرد.
افرادی که برای برهم زدن نظم اولین تمرین سال که با حضور پرشور و رشک برانگیز هواداران برگزار شد، همه تلاش خود را برای بی‌احترامی به ارکان باشگاه انجام دادند. همچنین در تمرین امروز شاهد برخوردهای زننده‌ای با هواداران فهیم استقلال بودیم.
باشگاه استقلال ضمن محکومیت شدید این حادثه، از تمامی هواداران دوست‌داشتنی عذرخواهی می‌کند.
حضور افرادی که پیش از این به راحتی در کنار مجموعه‌ی باشگاه استقلال حضور داشتند، از امروز و به دستور سرپرست مدیرعاملی باشگاه ممنوع شد و بدون شک و با همکاری خود هواداران که صاحبان اصلی باشگاه هستند، مانع از روی دادن اتفاقاتی مشابه آنچه امروز رخ داد خواهیم بود.فرهنگ هواداری و مکتب استقلال عاری از هرگونه بداخلاقی است و اتفاق غیرقابل بخشش امروز، هرگز تکرار نخواهد شد.
ما بر این باوریم که هوادار استقلال در خانه خود باید تکریم شود و بار دیگر ضمن عذرخواهی بابت صحنه‌های زشتی که امروز رقم خورد، به‌زودی از هواداری که مورد خشونت قرار گرفت، دلجویی خواهد شد.
مطمئن باشید با هم از این روزها عبور خواهیم کرد. استقلال امسال تیمی متحد با هم و یکپارچه با هواداران خواهد بود.» امیدوارم از خبر واکنش استقلال به کتک زدن یک هوادار و اتفاقات عجیب در اولین
تمرین
راضی بوده باشید.

واکنش استقلال به کتک زدن یک هوادار و اتفاقات عجیب در اولین
تمرین  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۶-۳۰ ۰۲:۳۹:۳۹