واژگونی مدرسه کانکس روستا و زخمی شدن ۵ دانش‌آموز در
مراغه

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر واژگونی مدرسه کانکس روستا و زخمی شدن ۵ دانش‌آموز در
مراغه
به گزارش خبرنگار سایت احکام، اکبریان، مدیر آموزش و پرورش مراغه اظهار کرد: ساعت ۱۲:۴۰ دقیقه روز یکشنبه ۱۹ فروردین گردباد شدیدی موجب وارد شدن خسارت به ساختمان‌ها و مدرسه کانکسی این روستا شد.
وی ادامه داد: در این اتفاق متأسفانه ۵ محصل این روستا و معلم این مدرسه دچار آسیب دیدگی شدند که بلافاصله به بیمارستان اعزام شده و خوشبختانه دو دانش آموز و معلم مدرسه ترخیص شده‌اند و سه نفر از محصلان گرامی برای تکمیل درمان در بیمارستان بستری هستند و به زودی ترخیص خواهند شد.
این مدرسه کانکسی ۹ سال است که در روستای باغ یئری مستقر است و بارها پیگیری کرده‌ایم تا محلی از طرف روستاییان برای احداث مدرسه در این روستا اختصاص یابد و امیدواریم با همکاری لازم روستاییان و همت خیران که قول مساعد داده‌اند در سریع‌ترین زمان ممکن مدرسه کانکسی این روستا برچیده شود.
اقدامات لازم برای درمان دانش‌آموزان مجروح انجام شده و ۳ دانش‌آموز بستری و ۲ دانش اموز به همراه معلم پس از مداوای سرپایی ترخیص شدند.
بنا به گفته پزشکان حال دانش‌آموزان بستری خوب است و در روزهای آینده می‌توانند از بیمارستان مرخص شوند. امیدوارم از خبر واژگونی مدرسه کانکس روستا و زخمی شدن ۵ دانش‌آموز در
مراغه
راضی بوده باشید.

واژگونی مدرسه کانکس روستا و زخمی شدن ۵ دانش‌آموز در
مراغه  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۴-۰۸ ۰۲:۴۲:۳۲