واشنگتن تمایلی برای توقف جنگ فلسطین و تل‌ آویو
ندارد!

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر واشنگتن تمایلی برای توقف جنگ فلسطین و تل‌ آویو
ندارد!
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از اسپوتنیک، «فیلیپ جرالدی» تحلیلگر سابق سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) در اظهاراتی درباره عملکرد کاخ سفید در سومین روز از تجاوز رژیم صهیونیستی ضد غزه گفت: واشنگتن برنامه جدی برای پایان دادن به جنگ میان «اسرائیل» و فلسطین ندارد و صرفاً به کمک‌های مالی و تسلیحاتی به تل آویو اکتفا کرده است.
مأمور سابق سازمان سیا در مصاحبه با اسپوتنیک افزود: «واشنگتن هیچ توانایی برای حل و فصل بحران‌های جزئی چه در کنگره و چه در کاخ سفید نشان نداده است و در خصوص، جنگ کنونی میان اسرائیلی‌ها و فلسطینی‌ها، صرفاً به اختصاص هرچه بیشتر کمک مالی و تسلیحاتی اکتفا می‌کند و بر این باورم که جمهوری‌خواهان نیز این سیاست را به زودی دنبال خواهند کرد.»
پیش از این، در ادامه عملیات غرورآفرین «طوفان الاقصی» ضد اشغالگران صهیونیست، «محمد ضیف» فرمانده گردان‌های القسام، شاخه نظامی حماس در بیانیه‌ای اعلام کرد که در دور نخست حملات موشکی مقاومت فلسطین ضد مواضع نظامی دشمن صهیونیستی بیش از ۵ هزار موشک و راکت شلیک شد و شمار فراوانی از نظامیان این رژیم به اسارت گرفته شده است.
گفتنی است نیروهای مقاومت فلسطین از صبح روز شنبه (۱۵ سایت احکام) در یک عملیات دقیق و هماهنگ ضمن عبور از مرزهای غزه و ورود به شهرک‌های اشغالی در اطراف نوار غزه، در کمتر از نیم ساعت بیش از ۵ هزار راکت و موشک به سمت سرزمین‌های اشغالی شلیک کردند.
تصاویر فرار صهیونیست‌ها با لباس شخصی، کشته شدن سربازان مرزی، غنیمت گرفته‌شدن ماشین و حتی تانک‌های اسرائیلی در پاسگاه‌های مرزی همگی نشان از عمق غافلگیری صهیونیست‌ها دارد. امیدوارم از خبر واشنگتن تمایلی برای توقف جنگ فلسطین و تل‌ آویو
ندارد!
راضی بوده باشید.

واشنگتن تمایلی برای توقف جنگ فلسطین و تل‌ آویو
ندارد!  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۰-۱۰ ۰۲:۳۹:۱۳