هیات های مذهبی فارس سبک زندگی ایرانی اسلامی را ترویج
کنند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر هیات های مذهبی فارس سبک زندگی ایرانی اسلامی را ترویج
کنند
به گزارش خبرنگار سایت احکام، رضا محمدیان شامگاه چهارشنبه در همایش رؤسای هیئات مذهبی استان فارس بیان کرد: روایت، اراده‌ها و تا امید سازی جامعه سه موضوعی است که دشمنان به دنبال تزریق آن به جامعه اند.
وی اضافه کرد: هیئات مذهبی باید با استفاده از هنر و ظرفیت‌های رسانه زمینه خنثی کردن توطئه‌های دشمن را در جامعه فراهم کنند.
به گفته این مقام مسئول باید هیأت‌های مذهبی فضای معنوی ماه محرم را در جامعه بسط داده تا بتوان نسبت به نشر فرهنگ عاشورا اقدام کرد.
محمدیان تاکید کرد: مساجد، تکایا و هیأت‌های مذهبی بهترین مکان برای انتشار فرهنگ و سبک زندگی اسلامی ایرانی است از این رو می‌توان با اشاعه این فرهنگ نسبت به امید آفرینی در جامعه اقدام کرد.
رئیس شورای هیئات مذهبی فارس متذکر شد: هیأت‌های مذهبی بدون حمایت‌های دولتی و بودجه و تنها با اکتفا با کمک‌های مردمی توانسته‌اند در جامعه اثرگذار و نقش آفرین باشند.
محمدیان معتقد است تمامی هیأت‌های مذهبی در ایام محرم هیچگاه بهانه گیری نبوده بلکه با نشر فرهنگ غنی ایرانی اسلامی در تلاش اند تا برخی از مشکلات جامعه را برطرف کنند. امیدوارم از خبر هیات های مذهبی فارس سبک زندگی ایرانی اسلامی را ترویج
کنند
راضی بوده باشید.

هیات های مذهبی فارس سبک زندگی ایرانی اسلامی را ترویج
کنند  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۷-۱۳ ۰۲:۳۸:۲۷