هوشمندی ملاک برتری در جنگ روایت‌ ها است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر هوشمندی ملاک برتری در جنگ روایت‌ ها است به گزارش خبرنگار سایت احکام، سردار عباس بایرامی شامگاه پنجشنبه در یادواره شهید سید اسماعیل سیرت نیا در گلزار شهدای رشت اظهار کرد: شهدا دارای اخلاص، تقوا و معرفت دینی بودند و رفتار و کردارشان بر پایه اصول دینی و معرفتی بود.
وی با اشاره به سخنان شهید حاج قاسم سلیمانی مبنی بر شرط شهید شدن، شهید بودن است، افزود: سیره، منش و روش شهدا همراه با اخلاص و عشق به به خداوند متعال بود.
رییس سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس کشور با بیان اینکه هوشیاری ملاک برتری در جنگ روایت‌ها است، گفت: اجازه ندهیم روایتگر اول مباحث و موضوعات مختلف دشمن باشد چرا که دشمن به شیوه خودش روایتگری می‌کند.
سردار بایرامی با تاکید بر لزوم هوشمندی در جنگ روایت‌ها بیان کرد: نقش رسانه‌ها و خبرنگاران در جنگ نرم، شناختی و روایت‌ها بسیار اهمیت دارد.
وی با اشاره به روحیه ولایت پذیری شهدا افزود: شهدا در ولایت پذیری شهره عام و خاص بودند و تمام توجه شأن به فرمان ولایت گره خورد بود.
رییس سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس کشور با بیان اینکه تمام دنیا بر علیه ایران اسلامی بسیج شده است، گفت: مجلس شهدا قوام بخش نظام اسلامی است.
بایرامی با اشاره به فعالیت و بمباران‌های خبری بیش از ۲۵۰ رسانه معاند علیه نظام اسلامی اضافه کرد: حفظ نظام اسلامی و ایرانِ قوی امروز مهم‌ترین تکلیف است و این امر با توجه به سیره و منش شهدا تحقق می‌پذیرد.
وی با اشاره به تحولات اخیر در منطقه و فلسطین، افزود: طوفان الاقصی تمام معادلات دشمنان را به هم زد و آنها را غافلگیر کرد.
رییس سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس کشور با اشاره به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه و فلسطین، بیان کرد: نابودی رژیم کودک کش اسراییل قطعی و حتمی است و به زودی پیروزی غزه و فلسطین را در قدس جشن می‌گیریم. امیدوارم از خبر هوشمندی ملاک برتری در جنگ روایت‌ ها است راضی بوده باشید.

هوشمندی ملاک برتری در جنگ روایت‌ ها است  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۱-۱۰ ۰۲:۴۱:۴۲