هوای لرستان برای بیماران قلبی و تنفسی خطرناک است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر هوای لرستان برای بیماران قلبی و تنفسی خطرناک است به گزارش سوالات شرعی و احکام، دبیرخانه کارگروه اضطرار آلودگی هوای لرستان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: به اطلاع هم استانی‌های عزیز می‌رساند؛ با توجه به اعلام اداره کل هواشناسی استان مبنی بر نفوذ گردوغبار به جو استان با شدت و ضعف جلسه کارگروه تخصصی اضطرار آلودگی هوا در روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۲.۳.۲۸ (ساعت ۲۱/۳۰) با حضور همه اعضا تشکیل و موارد ذیل مصوب شدند.
با توجه به پیش‌بینی اداره‌کل هواشناسی استان و اعلام شرایط گردوغبار با شدت و ضعف در سطح استان مقرر شد، برای روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۲.۳.۲۹ توصیه‌های بهداشتی و زیست محیطی، به افراد حساس و دارای بیماری زمینه‌ای، بیماری‌های قلبی و عروقی و تنفسی صورت پذیرد تا از تردد غیر ضرور خودداری کنند و حتی الامکان همه افراد به خصوص افراد حساس و دارای بیماری‌های زمینه‌ای در شرایط خروج از منزل از ماسک استفاده کنند و همه افراد از ورزش و فعالیت شدید بدنی در فضای باز و متأثر از آلودگی هوا خودداری کنند.
همچنین در صورت استمرار آلودگی و افزایش میزان گردوغبار در صبح دوشنبه ۲۹ خرداد ماه جلسه کارگروه اضطرار آلودگی‌ها برگزار و تصمیمات لازم اتخاذ و اطلاع رسانی صورت پذیرد. امیدوارم از خبر هوای لرستان برای بیماران قلبی و تنفسی خطرناک است راضی بوده باشید.

هوای لرستان برای بیماران قلبی و تنفسی خطرناک است  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۶-۱۹ ۰۲:۳۸:۰۷