هواپیمایی قطر پروازهایش به ایران را از سر گرفت

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر هواپیمایی قطر پروازهایش به ایران را از سر گرفت به گزارش سوالات شرعی و احکام، خطوط هواپیمایی قطر (قطر ایرویز) دوشنبه شب در بیانیه‌ای اعلام کرد که پروازهای خود به ایران را بازگشایی می‌کند.
همزمان با آغاز عملیات «وعده صادق»، برخی کشورها پروازهای خود به مقصد ایران را به حالت تعلیق در آوردند، اما با پایان این عملیات و دستیابی ایران به اهداف خود و بازگشایی فرودگاه‌ها، کشورهای مختلف به تدریج در حال از سرگیری پروازهای خود به و از ایران هستند.
به گزارش خبرگزاری الجزیره، شرکت خطوط مسافری قطر ایرویز در هفته ۲۰ پرواز به ۴ شهر تهران، مشهد، شیراز و اصفهان انجام می‌دهد.
پیشتر، خطوط هواپیمایی عراق نیز اعلام کرده بود که از فردا (سه شنبه)، پروازهای خود به ایران را از سر می‌گیرد.
گفتنی است سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شنبه شب با صدور اطلاعیه‌ای از شلیک ده‌ها فروند پهپاد و موشک به سمت سرزمین‌های اشغالی و مواضع رژیم صهیونیستی خبر داد.
در اطلاعیه سپاه آمده است: در پاسخ به جنایت‌های متعدد رژیم صهیونیستی از جمله حمله به بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق و شهادت جمعی از فرماندهان و مستشاران نظامی کشورمان در سوریه، نیروی هوافضای سپاه، اهداف معینی در داخل سرزمین‌های اشغالی را با شلیک ده‌ها فروند موشک و پهپاد مورد اصابت قرار داد.
نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل نیز اعلام کرد: اقدام نظامی ایران بر اساس بند ۵۱ منشور سازمان ملل متحد در خصوص دفاع مشروع در پاسخ به تجاوزات رژیم صهیونیستی به اماکن دیپلماتیک کشورمان در دمشق بود. امیدوارم از خبر هواپیمایی قطر پروازهایش به ایران را از سر گرفت راضی بوده باشید.

هواپیمایی قطر پروازهایش به ایران را از سر گرفت  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۴-۱۶ ۰۲:۳۷:۰۷