هواداران در روز غیرتعطیل هم پشتیبان شمس آذر باشند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر هواداران در روز غیرتعطیل هم پشتیبان شمس آذر باشند به گزارش خبرنگار سایت احکام، سعید دقیقی شامگاه جمعه در نشست قبل از بازی با گل گهر سیرجان که در ورزشگاه سردار آزادگان قزوین برگزار شد اظهار کرد: بازی فردا در برابر یک تیم خوب و با سایت احکامه و در برابر باشگاهی با زیرساخت‌های خوب است.
وی افزود: تیم گل گهر تیمی حرفه‌ای و خوب است و در چند سال اخیر هم به دنبال کسب سهمیه مسابقات آسیایی بوده و در این فصل نیز عملکرد خوبی داشته است.
سرمربی شمس آذر با بیان اینکه در دو هفته اخیر تمرینات خوبی داشته و سعی کردیم از نظر تاکتیکی آماده شویم، عنوان کرد: از ابتدای بازی باید به دنبال موفقیت و استمرار مباحث تاکتیکی باشیم.
وی با بیان اینکه هدفی جز پیروزی و کسب سه امتیاز در خانه نداریم، تاکید کرد: محسن طرهانی، محمد پاپی و عرفان قهرمانی را در بازی فردا نداریم اما بقیه تیم آماده هستند و تلاش می‌کنیم بازی خوبی را ارائه دهیم.
دقیقی با بیان اینکه اعتراض ما به تعطیلات فیفا دی نیست بلکه تعطیلات پیشین لیگ غیر منطقی بود، گفت: طبیعتاً تیم‌هایی که زیرساخت قوی دارند از تعطیلات بهتر بهره می‌برند اما تیم‌هایی با زیرساخت ضعیف مانند شمس آذر باید برای آماده نگه داشتن لیگ تلاش بیشتری داشته باشند.
وی در پاسخ به سوال خبرنگار سایت احکام با بیان اینکه به شیوه مدیریت و برنامه ریزی لیگ برتر نقد داریم، اظهار کرد: برنامه ریزان لیگ برتر باید پاسخ بدهند که چرا تیم شمس آذر حتی یک بازی خانگی در روز تعطیل نداشته و یا چرا بازی با گل گهر امروز جمعه برگزار نشد.
سرمربی شمس آذر با بیان اینکه هواداران سرمایه‌های اصلی تیم ما هستند، ادامه داد: هواداران نیز به این روند اعتراض دارند و جالب اینجاست که هفته آینده نیز که میهمان ملوان هستیم بازی در روز جمعه است.
وی با بیان اینکه هواداران نشان خواهند که در روز غیر تعطیل هم پشتیبان تیم هستند، تصریح کرد: امیدواریم فردا نیز حمایت هواداران را داشته باشیم.
دقیقی با بیان اینکه شمس آذر آسیب زیادی از داوری دیده و کارشناسان نیز اذعان دارند، گفت: امیدواریم با تأمین زیرساخت‌های داوری شاهد کاهش اشتباهات سهوی داوران باشیم.
وی اظهار کرد: تنها درخواست ما از کمیته داوران این است که نتیجه این اشتباهات داوری مشخص باشد و این حق تیم است که با داوری که اشتباه کرده برخورد شده و یا از باشگاه و هواداران عذرخواهی شود.
سرمربی شمس آذر با بیان اینکه بازیکنان جوان و خوبی داریم که می‌توانند به تیم ملی کمک کنند، عنوان کرد: طبیعتاً با نزدیک شدن به جام ملت‌ها دعوت از بازیکنان جوان سخت می‌شود اما امیدواریم بعد از مسابقات قهرمانی آسیا شاهد دعوت از این استعدادها باشیم.
وی در پایان با اشاره به پیوستن سهراب بختیاری زاده به باشگاه شمس آذر یادآور شد: از حضور سهراب نه تنها نگران نشدم بلکه همیشه گفته‌ام کیفیت مهم است و از کمک هرکسی به باشگاه و تیم استقبال می‌کنیم. امیدوارم از خبر هواداران در روز غیرتعطیل هم پشتیبان شمس آذر باشند راضی بوده باشید.

هواداران در روز غیرتعطیل هم پشتیبان شمس آذر باشند  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۱-۲۵ ۰۲:۴۳:۲۰