هنیه خطاب به حکام عربی: چه زمانی واکنش به نسل‌کشی غزه
می‌گیرید؟

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر هنیه خطاب به حکام عربی: چه زمانی واکنش به نسل‌کشی غزه
می‌گیرید؟
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از وبگاه فلسطین الیوم، اسماعیل هنیه، رییس دفتر جنبش مقاومت اسلامی حماس بامداد سه‌شنبه در پیامی مکتوب در واکنش به تشدید جنایت‌های اشغالگران صهیونیست علیه مردم غزه در خطاب به سران برخی کشورهای عربی و اسلامی گفت: ای رهبران کشورهای عربی و اسلامی، چقدر به خون و کشتار نیاز دارید تا بالاخره عصبانی شوید و موضع‌گیری تاریخی انجام دهید؟
هنیه افزود: این جنایتکاران تفاوتی میان هیچ کسی در غزه قایل نیستند و اعم از زن و کودک و سالخورده را قتل عام می‌کنند.
وی گفت که اشغالگران با این جنایت‌ها صفحه ننگین و شرم آوری را در تاریخ مالامال از خونریزی خود به ثبت رساندند.
هنیه تاکید کرد که مجاهدان مقاومت فلسطین خواب و امنیت را از اشغالگران خواهند گرفت و هر اندازه هم طول بکشد اما اجازه نخواهند داد آن‌ها احساس امنیت کنند تا اینکه ملت ما و فرزندان ما در امنیت، ازادی و حاکمیت بر سرزمین خود زندگی کنند.
رهبر حماس با انتقاد از بی‌تحرکی کشورهای عربی و اسلامی خطاب به رهبران این کشورها گفت: «ای رهبران کشورهای عربی و اسلامی! چه اندازه نیاز دارید که خون ریخته شود و کشتار صورت گیرد تا به خاطر خدا خونتان به جوش آید و موضعی تاریخی در مقابل قتل عام کودکان، زنان و سالخوردگان غزه اتخاذ کنید.»
اسماعیل هنیه همچنین تاکید کرد که به غربِ مدعی حقوق بشر اما شریک در قتل عام و ریختن خون بی‌گناهان از ملت‌مان می‌گویم که با مواضع خود در حمایت از جنگ نسل کشی در غزه برای همیشه از انسانیت سقوط کردید و دیواری میان خود و ملت‌های عربی و اسلامی ایجاد کردید که تا ابد الدهر فرو نخواهد ریخت. امیدوارم از خبر هنیه خطاب به حکام عربی: چه زمانی واکنش به نسل‌کشی غزه
می‌گیرید؟
راضی بوده باشید.

هنیه خطاب به حکام عربی: چه زمانی واکنش به نسل‌کشی غزه
می‌گیرید؟  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۰-۲۴ ۰۲:۳۸:۴۵