هم افزایی پلیس و دستگاه قضایی رباط کریم‌ سبب تداوم امنیت می
شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر هم افزایی پلیس و دستگاه قضایی رباط کریم‌ سبب تداوم امنیت می
شود
رحیم علیش پور در گفتگو با خبرنگار سایت احکام اظهار داشت: جامعه ما در معرض انواع خطرات و تهدیدات بیرونی و درونی قرار دارد و پلیس در مسیر تأمین امنیت مردم جان و آسایش خود را در کف اخلاص گرفته است.
وی افزود: پلیس با وجود همه هجمه‌های تبلیغاتی و تلاش دشمنان و بدخواهان در تحریف حقایق و خدمات واقعی به برکت وجود عناصر پاکباخته، متعهد و مخلص کماکان مظهر نیرویی مکتبی، انقلابی و مردمی است که بسط و گسترش امنیت عمومی و ارتقای رضایت‌مندی و احساس امنیت مردم را دغدغه همیشگی و رسالت خطیر خود می‌داند و با عزمی جزم و با اقتدار و صلابت در این مسیر گام برمی دارد.
دادستان رباط کریم گفت: امید است در سایه تعامل و هم افزایی نیروی انتظامی با دستگاه‌های اجرایی-امنیتی و به ویژه با دستگاه قضائی شهرستان، مردم طعم شیرین اقتدار در برقراری امنیت و آرامش و مبارزه با مفسدان و اخلالگران نظم اجتماعی و اخلاقی را چشیده و این نیرو بتواند پاسخگوی مطالبات جدی جامعه در برخورد با ناهنجاری‌ها و مقابله با ناامنی و مفاسد اجتماعی باشد.
وی اضافه کرد: هفته نیروی انتظامی (فراجا) بهانه و فرصت مناسبی است برای تقدیر و تجلیل از مجاهدت و خدمات دلیرمردانی که با تلاش شبانه روزی خویش زمینه ساز استقرار امنیت و آرامش جامعه اسلامی شده و می‌شوند. امیدوارم از خبر هم افزایی پلیس و دستگاه قضایی رباط کریم‌ سبب تداوم امنیت می
شود
راضی بوده باشید.

هم افزایی پلیس و دستگاه قضایی رباط کریم‌ سبب تداوم امنیت می
شود  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۰-۰۹ ۰۲:۴۲:۲۵