همه ظرفیت‌های تنگستان برای مشارکت حداکثری در انتخابات
استفاده شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر همه ظرفیت‌های تنگستان برای مشارکت حداکثری در انتخابات
استفاده شود
به گزارش خبرنگار سایت احکام، احمد لطفی چهارشنبه شب در نشست شورای اداری شهرستان تنگستان ضمن تبریک عید قربان و آغاز دهه امامت و ولایت عنوان داشت: ایام دهه امامت و ولایت فرصت مناسبی است که با برگزاری سلسله برنامه‌های فرهنگی و ایجاد نشاط معنوی و اجتماعی مناسب و از ظرفیت عظیم این ایام جهت استفاده از شعائر اسلامی بهره برداری کنیم.
فرماندار تنگستان تصریح کرد: در آستانه عید غدیر خم قرار داریم که یکی از بزرگترین اعیاد مسلمانان است و باید با برگزاری برنامه‌های فرهنگی و غدیر شناسی و برنامه‌هایی که بنام غدیر است، فضایی ایجاد کرد از این ایام استفاده‌های لازم انجام شود.
فرماندار تنگستان یاد آور شد: در روز غدیر سال جاری در شهرستان ۳۰ هزار دست غذا پخت خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه تنگستان آماده برگزاری انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری است اضافه کرد: فرایند برگزاری انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در شهرستان از روز ۱۰ خرداد آغاز شده وبا تشکیل هیأت اجرایی و کمیته‌های برگزاری انتخابات و با نزدیک شدن به ۸ تیرماه آماده برگزاری این دوره از انتخابات ریاست جمهوری در تنگستان هستیم.
لطفی با اشاره به اینکه شعبه اخذ رأی پیش بینی شده بر اساس پراکندگی شهرستان است خاطرنشان کرد: ۷۰ شعبه اخذ رأی در سراسر شهرستان در روز انتخابات جمع آوری آرای مردم را به عهد دارند که امیدواریم شاهد حضور حداکثری و مشارکت بالای مردم پای صندوق‌های اخذ رأی باشیم.
فرماندار تنگستان با بیان اینکه حضور مردم در انتخابات ادوار گذشته نشان می‌دهد که شهرستان همیشه از بالاترین مشارکت برخوردار بوده ادامه داد: در دوازدهمین دوره برگزاری انتخابات مجلس و شورای اسلامی در شهرستان با مشارکت بیش ۷۰ درصدی مردم، تنگستان از شهرستان‌های برتر کشور به شمار می‌رود.
وی افزود: برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در شرایط معمول ۱۲۰ روز زمان لازم است ولی با توجه به شرایط فعلی در مدت ۳۰ روز اقدامات مربوط به صورت جهادی انجام گرفت.
لطفی اضافه کرد: باید از همه ظرفیت‌های تنگستان برای مشارکت و حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های اخذ رأی استفاده کرد.
فرماندار تنگستان افزود: معیار انتخاب رئیس جمهور جدید باید فرمایشات مقام معظم رهبری فصل الخطاب همه ما باشد که فردی پرکار، توانمند، با انگیزه، عمل گراه و خصوصاً معتقد به مبانی اسلامی باشد.
وی با اشاره به اینکه در سه سال گذشته کارهای خوبی در زمینه راه‌ها، و راه آهن در شهرستان انجام شده یاد آور شد: دستگاه‌های اجرایی شهرستان عملکرد سه ساله گذشته دستگاه مربوطه در حوزه‌های مختلف به مردم گزارش دهند.
لطفی از آغاز عملیات آب شیرین کن در بخش دلوار در روستای محمد عامری در آینده نزدیک خبر داد.
فرماندار تنگستان ادامه داد: ضروری است بخشداران به همراه دهیاران شهرستان تنگستان در سطح روستاهای شهرستان جهت مشارکت حداکثری مردم در انتخابات اطلاع رسانی لازم را داشته باشند. امیدوارم از خبر همه ظرفیت‌های تنگستان برای مشارکت حداکثری در انتخابات
استفاده شود
راضی بوده باشید.

همه ظرفیت‌های تنگستان برای مشارکت حداکثری در انتخابات
استفاده شود  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۶-۲۰ ۰۲:۴۳:۴۸