همایش جهاد و مقاومت در دیلم‌ برگزار شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر همایش جهاد و مقاومت در دیلم‌ برگزار شد به گزارش خبرنگار سایت احکام، مراسم تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس با عنوان «جهاد و مقاومت از دیروز تا امروز» عصر چهارشنبه با حضور خانواده‌های شهدا، جانبازان، ایثارگران و پیشکسوتان عرصه دفاع مقدس و با سخنرانی وبیناری رهبر معظم انقلاب همزمان با سراسر کشور در شهرستان دیلم برگزار شد.
فرماندار دیلم در این مراسم با بیان اینکه خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران نور چشم جامعه هستند گفت: در مراسم‌های مختلف ایثارگران و جانبازان را از یاد نبریم و از حضور و برکت آنها استفاده کنیم.
محمد اسدی افزود: اگر امروز با خاطری آسوده زندگی می‌کنیم و امنیت داریم به برکت جانفشانی عزیزانی است که روزی هرچه داشتند در طبق اخلاص گذاشتند و از جان و مال و ناموس این کشور دفاع کردند.

وی تصریح کرد: امروز وظیفه همه ماست که قدردان زحمات آنها باشیم و برای خدمت‌رسانی به خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران پیش قدم باشیم و ارزش‌های آنها را که همان ارزش‌های دینی و اسلامی است در جامعه ترویج دهیم.
فرماندار دیلم‌گفت: جایگاه مدیریت و میزی که امروز در اختیار ما قرار دارد مسئولیت ما را دوچندان می‌کند که از این ایثار و از خودگذشتگی‌ها بیشتر حفظ و حراست کنیم و وظیفه خود را به بهترین نحو ممکن انجام دهیم.
وی گفت: خداوند فرصت خدمت‌رسانی به مردم را به ما عطا کرده و ما باید قدردان این نعمت باشیم و طوری عمل کنیم که روز قیامت مدیون خون شهدا نشویم.

اسدی همچنین به موضوع امنیت کشور اشاره کرد و گفت: امنیت امروز کشور در حالی در این مرز و بوم حکمفرما است که بسیاری از کشورها درگیر جنگ هستند.
وی گفت: این امنیت حاصل خون شهدا و ازخودگذشتگی جانبازان و ایثارگران است. امیدوارم از خبر همایش جهاد و مقاومت در دیلم‌ برگزار شد راضی بوده باشید.

همایش جهاد و مقاومت در دیلم‌ برگزار شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۲۱ ۰۲:۴۲:۱۴