هفت کشته و زخمی در تصادف وحشتناک در شهرک کریات جات رژیم
صهیونیستی

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر هفت کشته و زخمی در تصادف وحشتناک در شهرک کریات جات رژیم
صهیونیستی
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از تایمز اسرائیل، پلیس و نیروهای امدادی صهیونیستی اعلام کردند که در پی یک تصادف وحشتناک و سخت چند خودرو در نزدیکی شهرک «کریات جات» حداقل سه نفر کشته شدند.
گفته شده که دو نفر دیگر در شرایط بسیار وخیمی به بیمارستان منتقل شدند و دو نفر دیگر نیز زخمی شدند.
بر این اساس در این حادثه تاکنون حداقل سه نفر کشته و چهار نفر زخمی شدند.
مقامات پلیس و آتش نشانی رژیم صهیونیستی گفته‌اند که در این حادثه چهار خودرو درگیر هستند و یکی از خودروها آتش گرفته است. بیشترین تعداد تلفات این حادثه نیز در خودرو اتش گرفته گزارش شده است.
هنوز مشخص نیست که چه چیزی باعث این تصادف پر تلفات شده، اما ارتش رژیم صهیونیستی گفته است که علت حادثه در دست بررسی است.
این تصادف وحشتناک و پر تلفات پس از آن روی داد که منابع عبری زبان اعلام کردند که بر اثر عملیات زیرگیری با خودرو در شهرک حواره در جنوب نابلس یک نظامی صهیونیست زخمی شده است.
مجری عملیات به سلامت محل را ترک کرده و ارتش رژیم صهیونیستی تحقیقات در مورد این حادثه را آغاز کرده است.
از سوی دیگر، ده‌ها نفر از شهرک‌نشینان صهیونیست با حمایت نظامیان این رژیم به مناطق مختلف شهر نابلس در کرانه باختری رود اردن یورش بردند.
در همین راستا، جمعیت هلال احمر فلسطین اعلام کرد که در حمله نظامیان صهیونیست به روستای «برقه» نابلس ۵۸ فلسطینی زخمی و یا بر اثر استنشاق گاز اشک‌آور مصدوم شده‌اند.
غسان دغلس، مسئول پرونده شهرک‌سازی در شمال کرانه باختری رود اردن اعلام کرد که گروهی از شهرک‌نشینان صهیونیست تحت حمایت نظامیان صهیونیست به مناطق نابلس حمله کردند.
وی افزود: «طی این حمله چندین نفر از فلسطینیان زخمی و به شماری از منازل در این مناطق خسارات وارد شده است.»
شهرک‌نشینان صهیونیست به همراه نظامیان این رژیم همه روزه با شیوه‌های مختلف به فلسطینیان حمله می‌کنند.
سازمان «صلح اکنون» که مخالف احداث شهرک‌هاست طی گزارشی اعلام کرده که بیش از ۴۶۵ هزار شهرک‌نشین صهیونیست در حدود ۲۷۸ شهرک‌های صهیونیست نشین در کرانه باختری و قدس زندگی می‌کنند.
این در حالی است که تمامی شهرک‌های یهودی‌نشین در خاک اشغالی فلسطین از لحاظ قوانین بین‌المللی غیر قانونی است. امیدوارم از خبر هفت کشته و زخمی در تصادف وحشتناک در شهرک کریات جات رژیم
صهیونیستی
راضی بوده باشید.

هفت کشته و زخمی در تصادف وحشتناک در شهرک کریات جات رژیم
صهیونیستی  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۶-۰۶ ۰۲:۳۸:۰۶