هشدار مقام امنیتی روسیه درباره ورود به آستانه جنگ
جهانی

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر هشدار مقام امنیتی روسیه درباره ورود به آستانه جنگ
جهانی
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از راشاتودی، مدیر اطلاعات خارجی روسیه هشدار داده است که اظهارات فرانسه در مورد اعزام سربازان ناتو به اوکراین، جهان را به آستانه جنگ هسته‌ای می‌برد.
پیش از این «سرگئی ناریشکین»، مدیر سرویس اطلاعات خارجی روسیه اعلام کرده بود که مسکو اطلاعاتی در اختیار دارد که نشان می‌دهد فرانسه در حال آماده سازی اعزام یک واحد نظامی به اوکراین است.
وی گفته بود که ارتش فرانسه نسبت به شمار فزاینده فرانسوی‌هایی که در اوکراین کشته می‌شوند به شدت نگران است و ماکرون دیر یا زود باید این حقیقت زشت را برای جامعه فرانسه آشکار کند؛ اگرچه وی سعی دارد تا جایی که ممکن است این موضوع را به تأخیر بیاندازد.
ناریشکین همچنین در پایان سخنان خود گفته بود: (یگان فرانسوی) به یک هدف قانونی و اولویت دار برای حملات نیروهای مسلح روسیه تبدیل خواهد شد و این بدان معناست که اعزام نظامیان فرانسوی به اوکراین به سرنوشت تمام متجاوزانی دچار خواهند شد که به خاک روسیه تجاوز کردند.
پیش از این، امانوئل مکرون، رئیس جمهور فرانسه اعزام نیروهای غربی به اوکراین را رد نکرده بود. ماکرون بعداً با اظهار نظر در این مورد گفته بود که به طور کامل آگاهانه در مورد امکان اعزام نیروهای غربی به اوکراین صحبت کرده و سخنان خود را سنجیده و با دقت اعلام کرده است.
لوید آستین، وزیر دفاع آمریکا نیز پیشتر گفته بود که شکست اوکراین در درگیری کنونی، یک درگیری نظامی مستقیم بین سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) و روسیه را منجر خواهد شد. امیدوارم از خبر هشدار مقام امنیتی روسیه درباره ورود به آستانه جنگ
جهانی
راضی بوده باشید.

هشدار مقام امنیتی روسیه درباره ورود به آستانه جنگ
جهانی  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۳-۲۰ ۰۲:۳۹:۰۹