هشدار مدیریت بحران برای وزش باد شدید و کاهش کیفیت هوا در
پایتخت

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر هشدار مدیریت بحران برای وزش باد شدید و کاهش کیفیت هوا در
پایتخت
به گزارش خبرنگار سایت احکام، حامد یزدی سایت احکام، شامگاه جمعه از صدور هشدار سطح نارنجی هواشناسی خبر داد و اظهار داشت: اعضای ستاد مدیریت بحران در آماده باش کامل قرار گرفته اند.
یزدی سایت احکام با اشاره به پیش بینی هواشناسی مبنی بر احتمال وقوع وزش باد شدید و خیلی شدید همراه با گردوخاک موقتی گفت: از بعد از ظهر فردا شنبه ۱۸ شهریور ماه تا روز دوشنبه ۲۰ شهریور ماه این سامانه فعال خواهد بود.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران با بیان اینکه طبق اعلام سازمان هواشناسی سامانه مذکور برای فردا شنبه و یکشنبه ۱۸ و ۱۹ شهریورماه در کل استان و برای روز دوشنبه ۲۰ شهریورماه در غرب و نیمه جنوبی و ارتفاعات استان به ویژه شمال شرق فعال خواهد بود عنوان داشت: از افراد دارای بیماری زمینه‌ای و ناراحتی‌های تنفسی و قلبی می‌خواهیم در این مدت زمان از قرار گرفتن در فضای باز خودداری کنند.
وی بیان داشت: بر اساس پیش بینی هواشناسی، وقوع تندباد موقتی و طوفان لحظه‌ای نیز محتمل است، لذا آسیب به سازه‌های سست مانند داربست‌ها و ساختمان‌های نیمه کاره، احتمال آسیب به تجهیزات واقع در ارتفاع مانند ترانس و کابل‌های برق و دکل‌های مخابراتی و بنرهای تبلیغاتی وجود دارد و در این راستا تاکید مؤکد مدیریت بحران به شهروندان این است که نسبت به مستحکم سازی موارد مذکور اقدام کنند.
مدیرکل مدیریت بحران همچنین از شهروندان خواست طی مدت مورد هشدار از حضور در ارتفاعات و فعالیت‌های کوهنوردی بپرهیزند، چرا که در زمان وقوع باد شدید احتمال سقوط از ارتفاعات وجود دارد. امیدوارم از خبر هشدار مدیریت بحران برای وزش باد شدید و کاهش کیفیت هوا در
پایتخت
راضی بوده باشید.

هشدار مدیریت بحران برای وزش باد شدید و کاهش کیفیت هوا در
پایتخت  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۰۹ ۰۲:۴۰:۲۹