هشدار شدیدالحن هنیه به تل‌آویو/ این تازه اول کار
است!

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر هشدار شدیدالحن هنیه به تل‌آویو/ این تازه اول کار
است!
به گزارش سوالات شرعی و احکام، اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس در بیانیه‌ای شدیداللحن صهیونیست‌ها را تهدید کرد.
وبگاه روسیا الیوم شامگاه سه‌شنبه اعلام کرد که اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی حماس با صدور بیانیه‌ای گفت که در مقابل رشادت‌های ملت قهرمان و مقاوم در کرانه باختری و در رأس آنها شهدای ابرار و خانواده‌های مکرم مبارزین قهرمان که در مقابل تجاوزات اشغالگران و شهرک نشینان با هر وسیله‌ای که در اختیار دارند مقاومت می‌کنند، سر تعظیم فرود می‌آورم.
اسماعیل هنیه در این بیانیه خطاب به دشمن صهیونیستی هم گفت: به دشمن هم می‌گویم که این تازه اول کار است و آنچه که انتظار تو را می‌کشد شدیدتر و سخت‌تر است، این جهادی است که یا پیروزی یا شهادت به همراه دارد، پس از ملت فلسطین خدا با شماست و از شما در برابر جنایتکاران قاتل پشتیبانی می‌کند.
در همین رابطه، جنبش حماس اعلام کرده است که عاملان عملیات شهادت طلبانه در شهرک عیلی از نیروهای گردان‌های عزالدین القسام شاخه نظامی این جنبش بودند.
چهار نفر از شهرک‌نشینان عصر سه‌شنبه بر اثر تیراندازی در نزدیکی شهرک «عیلی» واقع در شمال رام الله کشته شده و هفت نفر دیگر زخمی شدند.
رسانه‌های صهیونیستی پیش تر گزارش داده بودند که بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در پی حادثه امنیتی «عیلی»، نشست امنیتی فوق العاده برگزار می‌کند.
در همین حال جلسه کابینه امنیتی رژیم صهیونیستی نیز که در پی تحولات روز سه‌شنبه در کرانه باختری تشکیل شده بود به پایان رسید و بر اساس گزارش رسانه‌های صهیونیستی کابینه رژیم اشغالگر تصمیم به افزایش سرکوب و بازداشت فلسطینیان در کرانه باختری گرفته است. امیدوارم از خبر هشدار شدیدالحن هنیه به تل‌آویو/ این تازه اول کار
است!
راضی بوده باشید.

هشدار شدیدالحن هنیه به تل‌آویو/ این تازه اول کار
است!  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۶-۲۱ ۰۲:۴۲:۵۶