هشدار جهاد اسلامی درباره عملیات روانی دشمن همزمان با عملیات
زمینی

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر هشدار جهاد اسلامی درباره عملیات روانی دشمن همزمان با عملیات
زمینی
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از المسیره، جنبش جهاد اسلامی با صدور بیانیه‌ای با اشاره به عملیات گسترده روانی صهیونیست‌ها همزمان با آغاز محدود نفوذ به غزه اعلام کرد که نیروهای مقاومت در خط مقدم دشمن را در پیشروی زمینی زمین گیر کرده است.
جنبش جهاد اسلامی در واکنش به عملیات رسانه‌ای همزمان با شدت یافتن بمباران هولناک شبانه غزه توسط صهیونیست‌ها هشدار داد که همزمان با آغاز تجاوز زمینی به نوار غزه، دشمن صهیونیست (ارتش سایبری خود) را در استفاده از سایت‌ها و حساب‌های کاربری جعلی و ساختگی فعال کرده است.
در این بیانیه آمده است: هدف از این اقدام، فتنه‌انگیزی داخلی، شایعه پراکنی و تلاش برای تحت الشعاع قرار دادن خاستگاه مردمی مقاومت و سرپوش گذاشتن بر تشدید جنایات خطرناک نسل‌کشی بویژه بعد از تهدید به حمله به بیمارستان‌ها است.
این بیانیه تاکید می‌کند که ما بار دیگر بر اعتماد به ملت خود و توانایی آنها برای خنثی‌کردن این تلاش‌ها که با هدف فریب آنها صورت می‌گیرد؛ تاکید می‌کنیم.
گردان‌های قدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی تاکید کرد که گروه‌های پیشرو و خط شکن ما در محورهای نبرد حضور دارند و با نیروهای دشمن که هر از چند گاهی تلاش می‌کنند به سمت نوار غزه پیشروی کنند، مقابله می‌کنند. امیدوارم از خبر هشدار جهاد اسلامی درباره عملیات روانی دشمن همزمان با عملیات
زمینی
راضی بوده باشید.

هشدار جهاد اسلامی درباره عملیات روانی دشمن همزمان با عملیات
زمینی  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۰-۲۸ ۰۲:۳۷:۴۱