هشدار آلودگی فردا در یزد/ استان همچنان تعطیل نمی شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر هشدار آلودگی فردا در یزد/ استان همچنان تعطیل نمی شود به گزارش خبرنگار سایت احکام، کارگروه مدیریت بحران استان یزد با توجه به هشدار نارنجی اداره کل هواشناسی از گروه‌های حساس شامل زنان باردار، کودکان و بیماران قلبی و تنفسی خواست: از فعالیت فیزیکی خارج از منزل در روز ۲۸ تیرماه خودداری کنند.
اولین کارگروه شرایط اضطرار گردوغبار در پی صدور هشدار نارنجی اداره کل هواشناسی استان مبنی بر احتمال وقوع وزش باد شدید و ایجاد پدیده گرد و غبار به ریاست مدیر کل مدیریت بحران تشکیل شد و برای امشب و فردا تصمیماتی گرفته شد.
از مهمترین تصمیمات این کارگروه پرهیز گروه‌های حساس زنان باردار، کودکان و بیماران تنفسی و قلبی از هرگونه فعالیت فیزیکی خارج از منزل، آماده باش تمامی دستگاه‌های امدادی از جمله پلیس راه، هلال احمر، اورژانس و راهداری در شهرستان‌های اردکان، میبد، اشکذر، زارچ، یزد، سایت احکامیز، بافق و بهاباد است.
محدودیت فعالیت کارگاه‌های شن و ماسه، سنگ شکن‌ها، اطلاع رسانی توصیه‌های بهداشتی به خصوص به بیماران قلبی و تنفسی و لغو مأموریت‌های غیرضروری از دیگر مصوبات این کارگروه است. امیدوارم از خبر هشدار آلودگی فردا در یزد/ استان همچنان تعطیل نمی شود راضی بوده باشید.

هشدار آلودگی فردا در یزد/ استان همچنان تعطیل نمی شود  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۷-۱۹ ۰۲:۳۷:۲۷