هشت نفر از عاملان قتل در پارک دباغیان دستگیر شدند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر هشت نفر از عاملان قتل در پارک دباغیان دستگیر شدند به گزارش سوالات شرعی و احکام، سردار علی اکبر جاویدان فرمانده انتظامی هرمزگان امروز خبر بیان داشت: در پی اعلام درگیری دسته جمعی منجر به قتل از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ در یکی از پارک های شهرستان بندرعباس، بلافاصله پیگیری موضوع در دستور کارقرار گرفت.
وی افزود: کارآگاهان جرایم جنایی پلیس آگاهی استان با تشکیل اکیپی به محل حادثه پارک شهید دباغیان اعزام که در تحقیقات میدانی صورت گرفته مشخص شد تعدادی تبعه خارجی با چند نوجوان ایرانی درگیر شده و در این درگیری نوجوان ایرانی در اثر ضربات چاقو مجروح و ضاربین از محل متواری و فرد مجروح نیز به بیمارستان منتقل و به علت شدت خونریزی در بیمارستان فوت کرده است.
این مقام انتظامی هرمزگان اظهار داشت: با تلاش ماموران دو مظنون تبعه خارجی که سابقه پرسه زنی مداوم و مصرف مواد مخدر در پارک را داشتند دستگیر و تحت بازجویی قرار گرفتند که با بهره گیری از شیوه های پلیسی ۶ نفردیگر از متهمان که در درگیری حضور داشتند شناسایی و دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی استان هرمزگان خاطرنشان کرد: متهمان دستگیر شده در بازجویی های فنی به عمل آمده به شرکت در نزاع دسته جمعی و درگیری با مقتول اعتراف کردند که در بازرسی از مخفیگاه متهمان یک دستگاه گوشی تلفن همراه آیفون مقتول که در زمان درگیری از وی سرقت شده بود کشف شد.
این مقام انتظامی استان بیان داشت: با اقدامات گسترده فنی و اطلاعاتی، از بین متهمان قاتل اصلی که با ضربات چاقو اقدام به قتل مقتول کرده بود شناسایی و در تحقیقات به عمل آمده صراحتا به جرم خود اعتراف کرد. امیدوارم از خبر هشت نفر از عاملان قتل در پارک دباغیان دستگیر شدند راضی بوده باشید.

هشت نفر از عاملان قتل در پارک دباغیان دستگیر شدند  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۰۵ ۰۲:۴۳:۳۲