هزار نیروی متخصص در حال تکمیل پروژه سبحان قرچک

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر هزار نیروی متخصص در حال تکمیل پروژه سبحان قرچک به گزارش خبرنگار سایت احکام، حسین فخاری بعد از ظهر شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به پیگیری‌های مستمر برای تسریع روند واگذاری واحدهای مسکونی سبحان گفت: پس از تشکیل تیم کارشناسی و بررسی مشکلات پروژه، اقدامات لازم توسط بانک مسکن، شهرداری و ادارات خدمات‌رسان شهرستان در جهت رفع مشکلات در حال انجام است.
وی با بیان اینکه امروز از نزدیک شاهد مراحل آخر تکمیل پروژه ۱۱۰۰ واحدی مسکن بودیم، افزود: حدود ۱۰۰۰ نفر افراد متخصص و ماهر هر روز در پروژه مشغول برطرف کردن ایرادات و تکمیل واحدها هستند که ان‌شاءالله هرچه سریع‌تر این واحدهای مسکونی آماده واگذاری به مردم شود.
پس از دستور رئیس جمهور مبنی بر تعیین تکلیف مجتمع ۱۱۰۰ واحدی سبحان و تشکیل تیم کارشناسی، بعد از ظهر شنبه فخاری سرپرست فرمانداری قرچک، خرمی‌شریف شهردار و سایر مسئولین ذی‌ربط از آخرین مراحل تکمیل این پروژه مسکونی بازدید و از نزدیک مسائل و مشکلات این مجتمع را بررسی کردند.
این پروژه مسکونی از سال ۱۳۸۲ کلید خورد و روند تکمیل آن تا سال ۱۳۹۳ ادامه پیدا کرد و در ۲۸ خرداد ماه سال ۱۴۰۱، آیت الله رئیسی پس از بازدید از این پروژه دستور واگذاری واحدهای این پروژه در طول یک ماه را صادر کرد.
مسائل مربوط به استحکام و ایمنی بنا و موارد حقوقی از جمله تأمین نشدن سرانه‌های مورد نیاز، عدم اخذ پایان کار از شهرداری از جمله مواردی است که در حال بررسی و مرتفع شدن است. امیدوارم از خبر هزار نیروی متخصص در حال تکمیل پروژه سبحان قرچک راضی بوده باشید.

هزار نیروی متخصص در حال تکمیل پروژه سبحان قرچک  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۰-۰۸ ۰۲:۳۹:۲۸