هزاران نفر از اتباع «هندی» در راه سرزمین‌های اشغالی!

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر هزاران نفر از اتباع «هندی» در راه سرزمین‌های اشغالی! به گزارش سوالات شرعی و احکام، منابع عبری از قرارداد همکاری در زمینه مهاجرت کاری میان رژیم صهیونیستی و هندوستان خبر دادند.
خبرگزاری اسپوتنیک شامگاه یکشنبه گزارش داد که رژیم صهیونیستی با امضای توافقنامه همکاری جدید با مقامات دهلی به دنبال جذب ۱۰ هزار نیروی کار هندی در بازار کار این رژیم است.
وبگاه صهیونیستی «والا» گزارش داد که مقامات امور مهاجرات و اسکان کابینه بنیامین نتانیاهو پیشتر در سفری کاری به «نیو دهلی»، پایتخت هند طی امضای قراردادی با همتایان هندی خود در ماه مارس / اسفند سال جاری میلادی از موافقت اعزام ۱۰ هزار نیروی کار هندی به اراضی اشغالی خبر دادند.
بر پایه این گزارش و به گفته سران امور مهاجرت این رژیم، تل آویو طی روزهای آینده شاهد «سرازیر شدن سیل نیروی کار گسترده‌ای از هندوستان به اسرائیل» خواهد بود.
به نوشته وبگاه والا، این رژیم با توجه به فقر جمعیتی که از آن رنج می‌برد، نیازمند ده هزار نیروی کار خارجی است که با توجه به نیازسنجی‌هایی که صورت گرفته، نیمی از آنان در بخش شهرک‌سازی و امور ساختمانی و نیم دیگر آن در بخش پرستاری و مددیاری به کار گرفته خواهند شد.
مقامات مهاجرت این رژیم از جمله صلاحیت‌ها و اولویت‌های پذیرش نیروی کار خارجی هندی را «آشنایی و توانایی گفت‌وگو به زبان انگلیسی و داشتن تخصص کاری» اعلام کرده است.
به نوشته این منبع عبری، جذب نیروی کار خارجی با هدف کاستن نیاز خود از جذب نیروی کار فلسطینی صورت می‌گیرد.
پیشتر، روزنامه یدیعوت آحرونوت در ماه ژانویه میلادی سال جاری از توافق با سران پکن در اعزام ۳ هزار نیروی کار چینی به اراضی اشغالی در امور ساخت و ساز با هدف کم کردن نیاز خود به نیروی کار فلسطینی خبر داد.
به نوشته این رسانه عبری، هم‌اکنون در اراضی اشغالی حدود ۸۰ هزار نیروی کار فلسطینی و ۲۳ هزار ۴۰۰ نیروی کارگر خارجی در امور ساختمانی کار می‌کنند و انتظار می‌رود طی سال میلادی جاری، ۱۰ هزار نیروی کار به اراضی اشغالی اعزام شود. امیدوارم از خبر هزاران نفر از اتباع «هندی» در راه سرزمین‌های اشغالی! راضی بوده باشید.

هزاران نفر از اتباع «هندی» در راه سرزمین‌های اشغالی!  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۵-۲۹ ۰۲:۳۶:۵۲