هراس صهیونیست ها از انتقام ایران درپی ترور شهید داوود
جعفری

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر هراس صهیونیست ها از انتقام ایران درپی ترور شهید داوود
جعفری
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از روسیا الیوم، رسانه‌های صهیونیست از بیم و هراس در محافل این رژیم به دلیل اقدام احتمالی ایران در پی ترور شهید داوود جعفری در دمشق خبر دادند.
بر اساس این گزارش، شبکه عبری کان گفت که رژیم صهیونیستی برای انتقام ایران درپی ترور شهید داوود جعفری در دمشق پایتخت سوریه آماده می‌شود.
این شبکه افزود: بیم و هراس این وجود دارد که ایران قصد انتقام از عوامل ترور داوود جعفری از افسران سپاه پاسداران را داشته باشد. چرا که در مراسم تشییع جنازه جعفری فرماندهانی از سپاه پاسداران حضور داشتند که نشانگر جایگاه و منصب وی در سپاه است.
کان ادامه داد: منابع مطلع روز پنج شنبه گذشته گفتند که اسرائیل امنیت مقامات ارشد دستگاه امنیتی در خارج در کنار مقامات سابق موساد را تشدید خواهد بخشید.
لازم به ذکر است که شهید داوود جعفری از اعضای نیروی هوافضای سپاه بود که روز سه‌شنبه اول آذرماه در اطراف دمشق بر اثر انفجار بمب کنارجاده‌ای به شهادت رسید.
سپاه پاسداران با صدور بیانیه‌ای، رژیم صهیونیستی را مسئول به شهادت رساندن وی معرفی کرد.
به گزارش سایت احکام، شهید داوود جعفری از جمله پاسدارانی بود که در زمستان سال ۱۳۹۴ به‌همراه جمعی از همکارانش، تنفگداران دریایی آمریکا که وارد مرزهای آبی کشورمان در خلیج فارس (نزدیک جزیره فارسی) شده بودند را دستگیر کردند.
این شهید والامقام از اهالی روستای قلات شهرستان قیر وکارزین است. امیدوارم از خبر هراس صهیونیست ها از انتقام ایران درپی ترور شهید داوود
جعفری
راضی بوده باشید.

هراس صهیونیست ها از انتقام ایران درپی ترور شهید داوود
جعفری  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۱-۲۸ ۰۲:۳۷:۰۵