هدف قرار دادن حیفا پیامی از سوی مقاومت است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر هدف قرار دادن حیفا پیامی از سوی مقاومت است به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از المیادین، «حسین الموسوی»، سخنگوی جنبش نُجَباء عراق در سخنانی درباره بمباران حیفا گفت: «این پیام روشنی است که محور مقاومت از اهداف راهبردی خود در منطقه دست بر نمی‌دارد.»
الموسوی گفت: مقاومت می‌تواند این نبرد را برای مدت طولانی مدیریت کند، زیرا توانایی‌هایی دارد که آن را قادر می‌سازد در زمان طولانی جنگ داشته باشد.
سخنگوی جنبش نجبا همچنین افزود: «هدف قرار دادن حیفا پیامی از سوی مقاومت است که می‌تواند به مناطقی فراتر از آن دست یابد. ما یک هدف روشن داریم و آن این است که نقشه آمریکا در منطقه را به هم بزنیم و تلاش‌های دشمن صهیونیستی در غزه را منحرف کنیم. ما در مورد یک هدف لحظه‌ای صحبت نمی‌کنیم، بلکه در مورد یک سیستم یکپارچه برای مقابله با آنچه آمریکا و رژیم صهیونیستی انجام می‌دهند صحبت می‌کنیم.»
روز گذشته نیز، شبکه عبری زبان کان اعلام کرد که تل آویو تا این لحظه هیچ نشانه‌ای دال بر کوتاه آمدن حماس از خواسته و شرط اساسی خود ندیده است.
در این گزارش گفته شده که شرط اصلی حماس، توقف کامل جنگ در غزه قبل از ورود به مذاکرات برای مبادله اسرا است.
همزمان، گردان‌های مجاهدین صحنه‌هایی از رصد نیروهای اشغالگر اسرائیلی در داخل خانه‌ای در منطقه تل الهوا در شهر غزه و هدف قرار دادن آن‌ها با راکت ضدزره OG-۷V و به غنیمت گرفتن برخی تجهیزات این نیروها را پخش کرد.
الجزیره نیز گزارش داده است که هزینه‌های سنگین جنگ در غزه نتانیاهو را وادار کرده تعطیلی برخی دفاتر دولتی و صرف بودجه آن‌ها برای جنگ را بررسی کند.
از سوی دیگر، منابع عبری زبان از حمله راکتی از نوار غزه به شهر اشغالی سدیروت در جنوب فلسطین اشغالی خبر دادند.
گفته شده که در پی این حمله، آژیر خطر در سدیروت و برخی شهرک‌های اطراف نوار غزه به صدا درآمده است.
گروهان‌های قدس اعلام کرد شهرک اشغالی سدیروت و نیر عام و برخی شهرک‌های مجاور غزه را هدف حمله راکتی گسترده قرار داده است.
روز گذشته نیز، گردان‌های قدس (شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین) اعلام کرد که شهرک‌های صهیونیستی «سدیروت»، «نیرعام» و دیگر شهرک‌های صهیونیستی اطراف نوار غزه را موشک‌باران کرده است.
همچنین گردان‌های قدس نظامیان و تجهیزات نظامی ارتش رژیم صهیونیستی را در منطقه المحطه در مرکز خان‌یونس با خمپاره سنگین هدف قرار داد.
گردان‌های قدس فیلمی را از حمله خمپاره‌ای به نظامیان و تجهیزات ارتش رژیم صهیونیستی در محورهای مختلف پیشروی در شرق خان‌یونس منتشر کرده است.
گردان‌های قسام (شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس) نیز اعلام کرد که گروهی از نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی را که در یکی از ساختمان‌های منطقه خزاعه در شرق شهر خان‌یونس سنگر گرفته بودند با بمب ضدنفر هدف قرار داده و این نظامیان را به هلاکت رسانده یا زخمی کرده است.
علاوه بر این روز گذشته، مبارزان گردان‌های قسام موفق شدند در اردوگاه البریج در مرکز نوار غزه یک تانک مرکاوای ارتش رژیم صهیونیستی را با بمب «شواظ» و یک تانک دیگر را با گلوله «یاسین ۱۰۵» هدف قرار بدهند. نظامیان و تجهیزات ارتش رژیم صهیونیستی در شمال غرب اردوگاه المغازی نیز از سوی گردان‌های قسام با خمپاره سنگین هدف گرفته شد.
کمی پیش‌تر نیز گردان‌های قسام اعلام کرد که مبارزان این گردان‌ها با نظامیان صهیونیست در خان یونس درگیر شده و یکی از آنها را به شکل مستقیم به هلاکت رسانده‌اند. قسام همچنین از درگیر شدن مبارزان مقاومت با ۹ نظامی صهیونیست در بنی سهیلا در شرق خان‌یونس و هلاکت و زخمی‌کردن شماری از آنها خبر داد. امیدوارم از خبر هدف قرار دادن حیفا پیامی از سوی مقاومت است راضی بوده باشید.

هدف قرار دادن حیفا پیامی از سوی مقاومت است  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۰۸ ۰۲:۳۸:۲۰