هدف اصلی دشمن هنجارشکنی و ایجاد شکاف اجتماعی است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر هدف اصلی دشمن هنجارشکنی و ایجاد شکاف اجتماعی است به گزارش سوالات شرعی و احکام، بیانیه تحلیلی مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پی رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب و محکومیت جبهه استکبار در ناامن سازی، کشته سازی و شهید و مجروح کردن مردم به این شرح است:
بسم‌الله الرحمن الرحیم
(وَلَمَّا رَأَی الْمُؤْمِنُونَ الْأَحْزَابَ قَالُوا هَٰذَا مَا وَعَدَنَا اللَّهُ وَرَسُولُهُ وَصَدَقَ اللَّهُ وَرَسُولُهُ ۚ وَمَا زَادَهُمْ إِلَّا إِیمَانًا وَتَسْلِیمًا)
[سورة اﻷحزاب ۲۲]
رهبر فرزانه انقلاب ۲۵ آبان ۱۴۰۱: چالش اساسی امروز دنیای استکبار با ایران اسلامی، چالش پیشرفت در مقابلِ «توقف و رکود و ارتجاع» است. چراکه اگر نظام اسلامی در دنیا جلوه کند، منطق لیبرال دموکراسی دنیای غرب باطل خواهد شد. استکبار در صف‌آرایی اساسی در مقابل ملت ایران با شدت بخشیدن ایران ستیزی، همه امکاناتش را برای القای ناامیدی و بن‌بست در اذهان مردم بخصوص جوانان بکار گرفته است.
انقلاب اسلامی و تشکیل نظام جمهوری اسلامی، علی رغم ایجاد موانع گوناگون و ویرانگر داخلی و خارجی، توأم با رشد و تعالی و حرکت پویا و غیر ایستایی، با نور افشانیش در پرتو اسلام اهل‌بیتی توجه دنیا را به خود خیره ساخت. در پی آن، بشر تحت استعمار و ستم استکبار، ملت بزرگ تاریخ‌ساز و انقلاب اسلامی استکبارستیز این ملت را با آگاهی و اراده (بدون هرگونه اجبار و تحمیلی) به‌عنوان الگو پذیرفته است.
آمریکا و هم‌پیمانان نه‌تنها نتوانستند این پدیده الگو و بیدارگر را از رشد خیره‌کننده‌اش متوقف نمایند، بلکه پوچی ذاتی مکتب خداستیز و انسان ستیز لیبرال دمکراسی غرب در پرتو بیداری نسبی مردم دنیا توسط الگوی بیدارکننده ایران اسلامی، افول قدرت آمریکا و غرب را سرعت بخشید.
آمریکا و استکبار باهدف پیشگیری از سقوط امپراتوری خود، و یا دست‌کم برای به تأخیر انداختن این سقوط، وارد جنگ ترکیبی گسترده‌ای در بستر جنگ شناختی و با ابزار رسانه و فضای مجازی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی شد. هدف اصلی دشمن هنجارشکنی و ایجاد شکاف اجتماعی بود؛ اما در پی عدم همراهی «مردم بصیر»، و شکست این طراحی، دشمن از سر استیصال، باهدف ناامن سازی کشور و پیشگیری از تمرکز دولت تازه‌نفس و پرانگیزه سیزدهم بر جراحی اقتصادی و تعالی کشور، وارد مرحله «کشتار و ترور» شده است.
برخی افراد و جریانات سیاسی در این مدت، در مسیر طراحی‌شده دشمن، قرار گرفتند. بی‌شک این نیز از چشم ملت دور نمانده و مردم «دوست و دشمن» خود را در این غربالگری روزگار، بیش‌ازپیش شناختند.
در پایان، اولاً: بار دیگر بی‌رحمی آمریکا، اروپا، صهیونیسم، رژیم‌های مزدور به‌ویژه گاو شیرده سعودی و عوامل فاقد هویت (مانند منافقین، سلطنت‌طلب‌ها، کومله و دموکرات و افراد شرور)، در به شهید و مجروح کردن و حرمت شکنی مردم بصیر و حافظان امنیت را به‌شدت محکوم می‌کنیم.
ثانیاً: از عموم مردم عزیز به‌خصوص اولیا گرامی تقاضامندیم تا در کنار نوجوانان و جوان، سخنان راه گشا و امیدبخش رهبر حکیم انقلاب (که در ۲۵ آبان در جمع مردم انقلابی و شهید پرور اصفهان ایراد شد) را با گوش جان شنیده و مانع تأثیرپذیری هیجانی عزیزانشان شوند.
‌ امیدوارم از خبر هدف اصلی دشمن هنجارشکنی و ایجاد شکاف اجتماعی است راضی بوده باشید.

هدف اصلی دشمن هنجارشکنی و ایجاد شکاف اجتماعی است  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۱-۲۳ ۰۲:۳۹:۴۳