هدفم تبدیل شدن به بهترین بازیکن والیبال جهان است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر هدفم تبدیل شدن به بهترین بازیکن والیبال جهان است امیرمحمد گلزاده در گفت‌وگو با خبرنگار سایت احکام با اینکه والیبال را از سال ۹۳ در کرج آغاز کردم، به نقش کلیدی خانواده و حمایت‌های ایشان اشاره و عنوان کرد: در تمام این سال‌ها همواره والدین و خانواده‌ام به عنوان مشوق و حامی اصلی در کنارم بوده و بیشترین نقش را در کسب موفقیت‌هایم داشته اند.
وی افزود: خوشبختانه در طی مسیر حرفه‌ای والیبالم نیز افراد ارزنده‌ای در کسوت مربی و یا مدیر بر سر راه من قرار گرفته و موجب شدند تا پیشرفت و رشد من در این مسیر با سرعت و قدرت بیشتری انجام گیرد.
ستاره البرزی تیم ملی والیبال جوانان ادامه داد: مربیانی همچون فرهاد کشاورز، حمید کریمی، رضا اعظمی، میلاد حصاری، بهمن سلطانی و مدیرانی همچون سردار غفور مدیر عامل وقت باشگاه فرهنگی ورزشی سایپا و بهزاد فروغی مدیر فنی وقت تیم والیبال این باشگاه که من را به سایپا آورد، همه و همه در مقاطع گوناگون بر زندگی ورزشی من اثر گذاشتند و حاصل آن زحمات این است که امروز به وقوع پیوسته.
بهترین بازیکن زیر ۲۱ سال جهان تاکید کرد: تمام هدفم این است که روزی بتوانم در رده سنی بزرگسالان نیز به بهترین بازیکن جهان تبدیل شوم و فکر می‌کنم انگیزه، انرژی و توان لازم برای تحقق این مهم را دارم.
وی به آینده والیبال کشور اشاره کرد و گفت: بدون تردید اگر از نسل جوان والیبال به خوبی حمایت شده و امکانات و شرایط مناسب برای ملی پوشان فراهم شود، آینده والیبال کشور بسیار درخشان و فوق العاده خواهد بود.
به دنبال به اهتزاز در آوردن پرچم مقدس ایران هستم
گلزاده خاطرنشان کرد: وقتی قهرمان آسیا و جهان می‌شویم، انتظار داریم که مسئولان امر توجه و حمایت بیشتری از ما انجام دهند تا انگیزه‌مان برای کسب افتخارات بزرگ‌تر و به اهتزاز در آوردن پرچم مقدس کشورمان در میادین مختلف بیش از پیش شود.
ستاره البرزی تیم ملی والیبال جوانان در پاسخ سوالی مبنی بر اینکه آیا در مطرح کردن گلایه‌هایتان در مصاحبه با ورزش سه، منظورتان اداره کل ورزش و جوانان به ویژه شخص مدیرکل بوده است؟ عنوان کرد: به هیچ عنوان منظور من شخص، سازمان و یا مسئول خاصی نبوده و به طور کلی انتظارات یک ورزشکار از مسئولان استان و کشور را مطرح کرده و خواستار توجه و حمایت بیشتر از آینده سازان والیبال ایران شدم.
وی اضافه کرد: آقای فروغی که خود از مربیان بین المللی والیبال استان هستند، در سال ۹۸ مدیریت فنی تیم سایپا و همزمان مسئولیت نظارت بر عملکرد و پذیرش بازیکنان مستعد در رده‌های سنی پایه این تیم را برعهده داشتند و در همان زمان من را کشف و پیشنهاد پیوستنم به سایپا را به مربی‌ام حمید کریمی ارائه دادند.
بهترین بازیکن زیر ۲۱ سال والیبال جهان افزود: در واقع اولین حضور من در یک تیم حرفه‌ای والیبال، توسط بهزاد فروغی انجام گرفت و ایشان نیز همانند سایر کسانی که برایم زحمت کشیدند، در پرورش و رشد من نقش اثرگذاری داشته اند.
گلزاده در پایان تصریح کرد: امیدواریم با دعای خیر مردم و همت و تلاش خود، بتوانیم به موفقیت‌ها و قله‌های افتخار رفیع‌تری برای والیبال کشورمان دست یابیم. امیدوارم از خبر هدفم تبدیل شدن به بهترین بازیکن والیبال جهان است راضی بوده باشید.

هدفم تبدیل شدن به بهترین بازیکن والیبال جهان است  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۷-۲۲ ۰۲:۳۹:۰۷