نیروی انتظامی در راه امنیت با جان و دل در میدان است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر نیروی انتظامی در راه امنیت با جان و دل در میدان است به گزارش خبرنگار سایت احکام، حجت‌الاسلام عبدالرضا پورذهبی شامگاه دوشنبه در دیدار با سردار احمد رضا رادان و جمعی از فرماندهان و مسؤولان کل انتظامی کشور با بیان اینکه از نزدیک شاهد مجاهدت حافظان امنیت در استان هستیم، بیان کرد: انتظامی با جان و دل در راه امنیت و آسایش مردم تلاش می‌کند و در این راه شهید داده است.
وی افزود: شورای تأمین در استان در سال گذشته و امسال خوب درخشید و پلیس نیز زحمات زیادی متحمل شد و با افتخار در میدان بود.
نماینده ولی فقیه در استان کردستان مدیریت انتظامی استان را خوب ارزیابی کرد و گفت: در سایه مجاهدت نیروهای انتظامی و امنیتی، امنیت کامل در استان حاکم است و این مهم مایه سربلندی است.
حجت‌الاسلام پورذهبی وجود پلیس را امنیت ساز دانست و افزود: شاهد ایثار کارکنان انتظامی در مأموریت‌های گوناگون در طول سال هستیم و در اربعین نیز همچون گذشته پلیس استان در راه آسایش و امنیت زائران شبانه روز پای کار بود که ما قدردان این زحمات هستیم. امیدوارم از خبر نیروی انتظامی در راه امنیت با جان و دل در میدان است راضی بوده باشید.

نیروی انتظامی در راه امنیت با جان و دل در میدان است  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۳۰ ۰۲:۴۰:۵۳