نیروی انتظامی در حفظ آرمان‌های انقلاب به خوبی عمل کرده
است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر نیروی انتظامی در حفظ آرمان‌های انقلاب به خوبی عمل کرده
است
به گزارش خبرنگار سایت احکام، حجت الاسلام حبیب پهلو زاده عصر سه شنبه در مراسم هفته نیروی انتظامی با تاکید بر اینکه حفظ ارزش‌های الهی و آرمان‌های انقلاب اسلامی احتیاج به حضور بیشتری در همه صحنه‌ها دارد، عنوان داشت: نیروی انتظامی برای حفظ و حراست از آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی و امام و شهدا بیشتر و جدی‌تر از دیگران عمل کرده است.
امام جمعه اهرم با حمایت قاطع از جبهه مقاومت در برابر رژیم غاصب صهیونیستی افزود: در حالی که نیروهای نظامی و ارتش اسرائیل به گفته خودش که ادعا دارند چهارمین ارتش دنیا هستند در برابر چند نیرویی که دارای سلاح آن چنانی نیستند در سرزمین فلسطین زمین‌گیر شده‌اند.
وی تصریح کرد: باید عملیات‌هایی چون طوفان الاقصی تا زمانی که رژیم غاصب صهیونیستی از سرزمین فلسطین برکنده شود ادامه پیدا کند.
وی با تقدیر و تجلیل از مردم شهرستان تنگستان بابت حضور در جشن پیروزی جبهه مقاومت طوفان الاقصی خاطرنشان کرد: با صدای رسا اعلام می‌کنیم که تا آخرین لحظه از جبهه مقاومت و انجام چنین عملیاتی در مقابل رژیم صهیونیستی دفاع می‌کنیم. امیدوارم از خبر نیروی انتظامی در حفظ آرمان‌های انقلاب به خوبی عمل کرده
است
راضی بوده باشید.

نیروی انتظامی در حفظ آرمان‌های انقلاب به خوبی عمل کرده
است  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۰-۱۰ ۰۲:۴۰:۴۸