نیازمندی‌های ورزش شهرستان گناوه اولویت‌بندی و رفع
شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر نیازمندی‌های ورزش شهرستان گناوه اولویت‌بندی و رفع
شود
به گزارش خبرنگار سایت احکام، محمد تقی صفری عصر شنبه در آئین تجلیل از قهرمانان مسابقات جهانی پا را دو و میدانی با تبریک این قهرمانی و افتخارآفرینی این دو ورزشکار ملی پوش شهرستان اظهار داشت: شهرستان گناوه دارای جوانان و ورزشکاران مستعد و توانمند در رشته‌های مختلف ورزشی است که در میادین ملی و بین المللی دارای عناوین برتر هستند و برای کشور افتخارآفرینی می‌کنند و امید داریم این افتخار آفرینی‌ها تداوم داشته باشد.
فرماندار گناوه افزود: جوانان غیور این مرز و بوم همواره در همه صحنه‌های انقلاب جانانه ایستادند و امروز ایستادگی، صلابت کشور و درخشش پرچم مهینمان به پاس خون هزاران شهید و جوانان غیوری است که در میادین مختلف علیرغم همه کمبودها و مشکلات همواره با جان و دل کوشیده و افتخار آفرینی کرده‌اند.
وی گفت: تلاش‌ها و فداکاری‌های این ورزشکاران غیور و افتخار آفرین با هیچ پاداش مادی قابل جبران نیست و باید از والدین و همه کسانی که این ورزشکاران را پرورش داده و کمک کرده‌اند تقدیر کرد.
وی با اشاره به نیازمندی‌های ورزشی شهرستان گناوه بیان کرد: رتبه این شهرستان از لحاظ زیرساخت ورزشی در سال‌های گذشته رتبه دهم بوده است که طی ۲ سال اخیر با برنامه ریزی های صورت گرفته تا کنون پروژه‌ها و طرح‌های بسیار خوبی در بخش ورزش شهرستان انجام شده است.
فرماندار گناوه گفت: در رشته‌های مختلف ورزشی اعتبارات خوبی در سال گذشته برای تجهیز سالن‌های ورزشی، ورزش‌های ساحلی، چمن‌ها، احداث سالن ۱۵۰۰ نفری، پیست تارتان و سایر موارد در نظر گرفته شد و امسال نیز برای توسعه ورزش شهرستان اعتباراتی پیش بینی شده است.
فرماندار گناوه گفت: اداره ورزش و شهرستان گناوه تقویم سالانه ورزشی بر اساس نیازمندی‌های ورزشکاران و هیئت‌های ورزشی شهرستان تدوین و تنظیم کند و نیازمندی‌ها اولویت بندی شود.

وی بیان کرد: نیازمندهای وزشی شهرستان باید اولویت بندی شود تا بتوان با توجه به اولویت‌ها برنامه ریزی و برای رفع مشکلات ورزشی در شهرستان با در نظر گرفتن اعتبارات موجود گام‌های مؤثری تری برداشت.
وی گفت: مدیران استانی و اداره کل ورزش استان باید برای کمک به ورش شهرستان گناوه نگاه ویژه ای داشته باشند و برای اجرای پروژه‌های ورزشی شهرستان به این شهرستان کمک کنند.
فرماندار گناوه خاطرنشان کرد: ورزشکاران در قبال درخواست‌های خود راهکار ارائه دهند تا بتوان با همفکری مشکلات را حل کرد.
توجه به فرهنگ و اخلاق پهلوانی
وی گفت: مربیان در کنار تربیت ورزشکاران و قهرمانان به برنامه‌های فرهنگی و اخلاق پهلوانی نیز توجه کنند تا افرادی مانند شهید سلیمانی در کشور پرورش یابد که هیچ گاه دنیا نمی‌تواند آنها را از بین ببرند.
فرماندار گناوه با بیان اینکه جوانان با افتخار به پرچم و دین و دیانت آشنا شوند بیان کرد: جوانان باید قدر سلامتی و امنیت خود را بدانید و با افتخار در معرفی شهر و شهرستان و کشور خود در میادین ملی و بین المللی نام ببرید.
وی گفت: با توان و استعدادی که جوانان این شهرستان دارند امید است باز هم شاهد موفقیت‌ها و درخشش بیشتر جوانان و ورزشکاران این شهرستان در میادین مختلف و افتخار آفرینی‌های بیشتر برای کشور باشیم.
این مراسم با حضور رؤسا و نایب رئیس بانوان ۳۵ هیئت ورزشی و رئیس اداره ورزش و جوانان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد و از امیر خسروانی دارنده مدال نقره و سجاد نیک پرست منتخبین رقابت‌های جهانی قدردانی و لوح سپاس اهداشد. امیدوارم از خبر نیازمندی‌های ورزش شهرستان گناوه اولویت‌بندی و رفع
شود
راضی بوده باشید.

نیازمندی‌های ورزش شهرستان گناوه اولویت‌بندی و رفع
شود  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۷-۲۳ ۰۲:۳۸:۰۲