نگرانی پنتاگون از ورود حزب الله به خط درگیری و گسترش جنگ
منطقه‌ای

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر نگرانی پنتاگون از ورود حزب الله به خط درگیری و گسترش جنگ
منطقه‌ای
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از روسیا الیوم، یک مقام مسئول در وزارت دفاع آمریکا روز دوشنبه در گفت‌وگو با رسانه‌ها نسبت به باز شدن جبهه جدید درگیری از سوی جنبش حزب الله لبنان ضد «اسرائیل» واکنش نشان داد.
بر پایه این گزارش، یک مقام ارشد پنتاگون با هشدار به مقامات جنبش حزب الله لبنان گشودن خط دیگر درگیری از جنوب لبنان ضد تل آویو را «تصمیم نادرست» خواند.
وی در ادامه اظهارات خود با ابراز نگرانی فزاینده از احتمال ورود حزب الله لبنان به خط درگیری مستقیم با تل آویو همزمان با عملیات نیروهای مقاومت در نوار غزه نسبت به خطر شعله‌ور شدن جنگ در سطح منطقه هشدار داد.
شایان ذکر است منابع محلی در ۱۷ سایت احکام ماه از شنیده شدن صدای تیراندازی و درگیری نیروهای مسلح با نظامیان رژیم صهیونیستی در مرز لبنان و فلسطین اشغالی خبر دادند. دقایقی بعد از حادثه، سرایا القدس، شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین مسئولیت حمله از جنوب لبنان به نظامیان رژیم صهیونیستی در شمال فلسطین اشغالی را برعهده گرفت.
با توجه به سخنان اخیر سیدحسن نصرالله مبنی بر پاسخگویی به حملات رژیم صهیونیستی علیه هر منطقه‌ای در لبنان و تجاوزات امروز ارتش اسرائیل به مناطق جنوبی لبنان که به شهادت سه تن از نیروی حزب‌الله منجر شد، احتمال می‌رود مقاومت لبنان با هدف پاسخگویی به جنایات امروز صهیونیست‌ها و همچنین در راستای پشتیبانی و حمایت از گروه‌های مقاومت فلسطین، حملاتی را علیه مواضع ارتش رژیم صهیونیستی به ویژه در مناطق شمالی فلسطین اشغالی ترتیب دهد. امیدوارم از خبر نگرانی پنتاگون از ورود حزب الله به خط درگیری و گسترش جنگ
منطقه‌ای
راضی بوده باشید.

نگرانی پنتاگون از ورود حزب الله به خط درگیری و گسترش جنگ
منطقه‌ای  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۰-۱۰ ۰۲:۳۶:۵۸