نگاه به مردم، باور سعید جلیلی است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر نگاه به مردم، باور سعید جلیلی است به گزارش خبرنگار سایت احکام، رحیم نوعی‌اقدم شامگاه پنج شنبه در جمع هواداران ستاد سعید جلیلی در زنجان با تاکید بر اینکه مشارکت حداکثری و از همه مهم‌تر انتخاب اصلح باید در انتخابات اخیر تجلی پیدا کند، افزود: اگر به دنبال این هستیم که راه رئیس‌جمهور شهید تداوم داشته باشد، باید به اصلح‌ترین گزینه رأی دهیم و امروز دکتر جلیلی گزینه اصلح برای تصدی قوه مجریه است.
وی از تواضع و اخلاق‌مداری به عنوان ویژگی‌های بارز دکتر جلیلی یاد کرد و با بیان اینکه عملکرد و برنامه‌های این کاندیدا بسیار شفاف و آشکار است، اظهار کرد: ستادی که دکتر جلیلی در زنجان و سایر استان‌ها دایر کرده، ستادی کاملاً مردمی بوده و هیچ‌گونه کمکی برای تبلیغات از هیچ شخص و ارگانی دریافت نشده است.
این فرمانده دوران دفاع‌مقدس با بیان اینکه یکی از رویکردهای اصلی این کاندیدای ریاست‌جمهوری، برخورداری از نگاه به مردم و خدمت به هم‌وطنان است، ادامه داد: امروز ستاد دکتر جلیلی فقط با کمک‌های مردمی به فعالیت خود ادامه داده و این گونه نیست که این کمک‌ها باعث ایجاد انتظاراتی در نزد کمک‌کنندگان شود، بنابراین هیچ پست و جایگاهی قرار نیست به افرادی که در این ستاد همکاری مالی و غیره می‌کنند، اعطا شود.
وی از مردم به عنوان ولی‌نعمتان این نظام در نزد دکتر جلیلی یاد کرد و با اشاره به اینکه نگاه این کاندیدا همان نگاه امام راحل به مردم به عنوان صاحبان اصلی انقلاب است، تصریح کرد: برای همه کاندیداهای این دوره از انتخابات ریاست جمهوری احترام قائل هستیم اما دکتر جلیلی را اصلح‌ترین کاندیدا در این دوره دانسته و از وی حمایت می‌کنیم.
نوعی‌اقدم با یادآوری اینکه دکتر جلیلی فردی برنامه‌محور بوده و برای همه حرف‌های خود برنامه دارد، خاطرنشان کرد: اعتقد راسخ این کاندیدا این است که باید به ظرفیت‌هایی که در نخبگان داخل کشور وجود دارد اعتمام کرده و دانشگاهیان و شرکت‌های دانش‌بنیان را در این راه همراهی کرد، بنابراین نگاه دکتر جلیلی به داخل است نه خارج و همین مسئله باعث شده است تا وی به مردم ایران نگاه متواضعانه و به دشمن نگرش مقتدرانه داشته باشد.
وی از عدالت و انصاف، خدامحوری، مسوولیت‌پذیری، دلسوزی برای مردم، صداقت و حفظ بیت‌المال به عنوان شاخص‌های منشور اخلاقی این کاندیدای ریاست جمهوری عنوان کرد و یادآور شد: به این موارد باید پرهیز از رشوه، مبارزه با فساد، حمایت از مظلومان و … را نیز اضافه کرد.
فرمانده دوران دفاع‌مقدس، حضور در پی صندوق‌های رأی را به مثابه پاسداری از خون شهدا اعلام کرد و گفت: مشارکت حداکثری مردم در این انتخابات از اهمیت زیادی برخوردار بوده و ما نیز از دکتر جلیلی تا زمانی که در خط ولایت باشد، حمایت خواهیم کرد. امیدوارم از خبر نگاه به مردم، باور سعید جلیلی است راضی بوده باشید.

نگاه به مردم، باور سعید جلیلی است  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۶-۲۱ ۰۲:۴۸:۱۵