«نور» طرحی برای تکریم زنان جامعه است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر «نور» طرحی برای تکریم زنان جامعه است به گزارش خبرنگار سایت احکام، حجت الاسلام علی محمدی شامگاه سه شنبه در دیدار با فرمانده نیروی انتظامی شهرستان گناوه ضمن تقدیر از اجرای طرح «نور» از حمایت جامعه دینی و بانوان این سرزمین که در روزگارانی شاهد کشف حجاب رضاخانی بودند خبر داد.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گناوه در این دیدار که به پاس اجرای طرح ملی نور صورت گرفت، افزود: دشمن برای فتح خاکریزهای معنوی به این دسیسه شیطانی متوسل شده که جامعه دینی ما را به چالش بکشاند ولی با هوشیاری مردم و بخصوص بانوان این سرزمین، فرصت از دشمن گرفته شده وبا رعایت عفت، حجاب و پاکدامنی تیر خلاص را به قلب شیطان افکنده اند.
وی گفت: فلسفه حجاب در اسلام علاوه بر امنیت جامعه به امنیت خانواده نیز کمک می کند و از دستورات دین مبین اسلام رعایت این واجب شرعی است.

حجت الاسلام محمدی با بیان اینکه طرح عفاف و حجاب «نور»، خنثی کننده توطئه های دشمن برای رسیدن به اهداف خود است، افزود: طرح نور، طرحی برای تکریم زنان جامعه است.
دراین دیدار از فرمانده نیروی انتظامی و جانشین انتظامی شهرستان تقدیر شد. امیدوارم از خبر «نور» طرحی برای تکریم زنان جامعه است راضی بوده باشید.

«نور» طرحی برای تکریم زنان جامعه است  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۵-۰۱ ۰۲:۳۹:۱۰