نهم دی‌ماه روز بصیرت و میثاق مردم با ولایت است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر نهم دی‌ماه روز بصیرت و میثاق مردم با ولایت است به گزارش سوالات شرعی و احکام، علی دهقان زاده در جلسه ستاد برنامه ریزی گرامیداشت نهم دی ماه و هفته بصیرت اظهار کرد: حماسه‌ای که مردم در سال ۸۸ ایجاد کردند خط بطلانی بر تمام برنامه‌های شیطان‌ صفت دشمن که خواب‌های عجیبی برای این نظام و مملکت می دید، کشیده شد.
فرماندار بردسکن گفت: دشمن فکر می کرد، با ورود تعدادی معاند و ضد انقلاب به کف خیابان، نظام ساقط می‌شود و از بین می‌رود که مردم با حماسه بسیار عظیمی که آفریدند نشان دادند که همچنان پای این نظام و انقلاب و مدافع خون شهدای عزیز هستند.
وی با گرامیداشت ولادت با سعادت حضرت زهرا (س) هفته زن و مقام مادر و نیز سالگرد شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی افزود: دشمن فکر کرد با شهادت حاج قاسم، کار مقاومت به سرانجام می‌رسد اما دیدیم که شهادت حاج قاسم خود یک حماسه شد که هم ایران و هم دنیا را تکان داد.
دهقان زاده با بیان اینکه حماسه نهم دی و سالروز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی نماد عزت، استقلال، غیرت و بصیرت و اقتدار برای نظام اسلامی ما شد،گفت: دشمن فکر می کرد که با ایجاد فتنه و توطئه و تفرقه واقعا کاری خواهد کرد که حضور مردم در مناسبت‌ها کمرنگ شود اما مردم بصیر و ولایت‌مدار ایران اسلامی علی‌رغم همه فتنه‌ها و توطئه‌های دشمنان با هوشیاری و با عزت و اقتدار نشان دادند پای آرمان‌های انقلاب و رهبری هستند.
فرماندار بردسکن با اعلام اینکه مشکلات موجود را دشمنان بوجود آوردند، افزود: این دشمن است که با توطئه‌ها و تحریم‌های ظالمانه مشکلات را برای مملکت ما ایجاد کرده است.
وی با بیان اینکه در هر دوره این مردم هستند که کار را تمام می‌کنند و حضور مقتدرانه‌ای دارند گفت: حضور مردم نماد عزت و رشادت و پایمردی است مردمی که تا پای جان از آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام راحل ایستاده‌اند، نهم دی در تاریخ انقلاب اسلامی ما یک نقطه عطفی است و این حماسه در تاریخ و دفتر پر افتخار ما ثبت و ضبط شد. امیدوارم از خبر نهم دی‌ماه روز بصیرت و میثاق مردم با ولایت است راضی بوده باشید.

نهم دی‌ماه روز بصیرت و میثاق مردم با ولایت است  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۲۷ ۰۲:۳۸:۵۷