نهضت بیدارگری در طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت لازم
الاجراست

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر نهضت بیدارگری در طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت لازم
الاجراست
به گزارش سوالات شرعی و احکام، علیرضا قاسمی‌فرزاد استاندار شامگاه چهارشنبه در مراسم دومین رویداد جایزه ملی جوانی جمعیت، گفت: نهضت بیدارگری و جهاد تبیین برای رفع معضل سالمندی جمعیت در دستور کار باشد.
وی با بیان اینکه امروز نگرانی بزرگی در کشور با عنوان سالمندی جمعیت وجود دارد، اظهار کرد: آنچه امروز به آن مبتلا هستیم، حاصل سال‌ها نقشه و طراحی دشمنان برای ایران‌اسلامی است که با شعارهای فریبنده و ظاهراً زیبا جمعیت را کاهش دادند.
قاسمی‌فرزاد ادامه داد: در دولت مردمی به دنبال ایجاد فضای فکری و انگیزشی جهت افزایش ازدواج و فرزندآوری هستیم، اگر کشور ما در مقابل بحران‌ها در طول سال‌ها مقاومت کرده به واسطه تأثیر نهاد مقدس خانواده است.
وی افزود: در سال‌های دفاع مقدس شاهد تربیت و پرورش روحیه‌ی ایثارگری در فرزندان توسط نهاد مقدس خانواده بودیم که حاصل آن خانواده‌های چند شهید بود که در آسمان افتخارات ایران اسلامی می‌درخشند.
قاسمی‌فرزاد تصریح کرد: دولت مردمی با اهدا زمین به خانواده‌های دارای سه و چهار فرزند تشویقات خوبی پیش‌بینی و اجرا کرد.
وی بیان کرد: در استان همدان یک هماهنگی و انسجام بسیار خوب در بین مدیریت استان، دستگاه‌های اجرایی، دستگاه‌های فرهنگی و اجتماعی در راستای تحقق اهداف حمایت از خانواده و جوانی جمعیت وجود دارد. امیدوارم از خبر نهضت بیدارگری در طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت لازم
الاجراست
راضی بوده باشید.

نهضت بیدارگری در طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت لازم
الاجراست  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۵-۱۶ ۰۲:۴۳:۴۲