نمایندگان فرماندار در اجرای قانون انتخابات اهتمام
ورزند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر نمایندگان فرماندار در اجرای قانون انتخابات اهتمام
ورزند
به گزارش خبرنگار سایت احکام، احمد لطیفی دوشنبه شب در نشست مشترک و هماهنگی نماینده‌های فرماندار، بخشدار، و ناظر مسؤول هیأت نظارت بر انتخابات شهرستان با تأکید بر حفظ بی طرفی و امین بودن مجریان انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری اظهار داشت: یکی از دستاوردهای بسیار مهم انقلاب اسلامی، تعیین سرنوشت مردم به دست خودشان است و در انتخابات، مردم آینده خود را انتخاب می‌کنند، لذا از اهمیت خاصی برخوردار است؛ مخصوصاً این ۲ انتخابات، از حساسیت بیشتری برخوردار است.
فرماندار تنگستان با تشریح وظایف نمایندگان فرماندار در شعب اخذ رأی اضافه کرد: اهتمام در اجرای قوانین و دستورالعمل‌های مربوط به روز انتخابات و ایجاد هماهنگی بین اعضای شعب از عمده وظایف نمایندگان فرماندار است.
وی با بیان اینکه برگزاری انتخابات، مدیریت، دقت و برنامه ریزی لازم می‌خواهد، ادامه داد: برای برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور نیاز است نمایندگان فرماندار نهایت دقت و تلاش خود را به کار گیرند.
وی خاطرنشان کرد: انتخابات تجلی حضور و مشارکت سیاسی مردم در عرصه تحقق اراده ملت برای تعیین سرنوشت خویش است که دارای اهمیت و جایگاه بالایی است و وظیفه ما برگزاری انتخابات سالم است.
لطفی از نمایندگان فرماندار در ستاد انتخابات خواست تا با نهایت دقت و درک حساسیت موضوع، نسبت به رفع مسائل شعب اقدام کرده و از هرگونه اقدام شائبه برانگیز پرهیز کنند.
فرماندار تنگستان با اشاره به اینکه دشمن در تلاش است تا انتخابات ما به درستی برگزار نشود، بیان کرد: باید بدانیم دشمن از اینکه حضور مردم در پای صندوق‌های رأی کم رنگ شود نفع می‌برد و اگر هم مشارکت حداکثری باشد منافعش به خطر می‌افتد.
وی تصریح کرد: هر کجا که نظام و انقلاب نیازی را احساس کرده است همواره مردم حضور داشتند و باعث حفظ آبروی نظام و کشور شدند و باز هم با حضور و مشارکت حداکثری مردم فهیم شاهد برگزاری انتخابات پرشور بر مدار سلامت، امنیت و قانون مداری خواهیم بود.
لطفی با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر برگزاری انتخابات با حضور حداکثری مردم، بر بی طرفی، سلامت، اجرای قانون و حق الناس دانستن رأی مردم در جهت برگزاری انتخاباتی باشکوه، سالم و قانونمند تاکید کرد. امیدوارم از خبر نمایندگان فرماندار در اجرای قانون انتخابات اهتمام
ورزند
راضی بوده باشید.

نمایندگان فرماندار در اجرای قانون انتخابات اهتمام
ورزند  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۲-۲۷ ۰۲:۴۰:۴۴