نمایش خیابانی فلسفه غدیر را در جامعه نهادینه می‌سازد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر نمایش خیابانی فلسفه غدیر را در جامعه نهادینه می‌سازد ابراهیم نوروزی فر در گفت‌وگو با خبرنگار سایت احکام با بیان اینکه هنر رسانه‌ای بسیار تاثیر گذار در بیان معارف و ارزش‌های دینی است، اظهار داشت: پیام ارزشمند غدیر که گویای فلسفه ولایت و ولایت مداری است در استان البرز از طریق نمایش‌های خیابانی نهادینه خواهد شد.
وی با اشاره به نقش هنر در امید آفرینی و جهاد تبیین، تصریح کرد: بسیاری از مفاهیم که درک آن‌ها نیازمند ده‌ها ساعت فعالیت تشریحی و آموزشی است، با زبان هنر به راحتی در اختیار جامعه هدف قرار می‌گیرد.
مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان البرز با بیان اینکه هنرمندان باید نقش خود را در جهاد تبیین به شایستگی ایفا کنند، افزود: هنرمندان باید با هنر خود بستر نهادینه شدن ارزش‌ها و روشنگری جامعه را فراهم کنند.
نوروزی‌فر با اشاره به ظرفیت بزرگ هنرمندان استان البرز، خاطرنشان کرد: باید بستر حمایت از هنرمندان البرز فراهم آید و در این راستا حضور و حمایت شهرداری و سایر ارگان‌های مسئول بسیار مهم و حائز اهمیت است. امیدوارم از خبر نمایش خیابانی فلسفه غدیر را در جامعه نهادینه می‌سازد راضی بوده باشید.

نمایش خیابانی فلسفه غدیر را در جامعه نهادینه می‌سازد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۶-۱۴ ۰۲:۳۸:۳۳