نمایشگاه قرآنی ظرفیتی برای مانوس شدن کودکان با فضا معنوی
قرآن

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر نمایشگاه قرآنی ظرفیتی برای مانوس شدن کودکان با فضا معنوی
قرآن
به گزارش خبرنگار سایت احکام، علی صفدری شامگاه پنجشنبه در حاشیه چهاردهمین نمایش علوم قرآن و عترت استان کرمانشاه اظهار کرد: نمایشگاه علوم قرآنی ظرفیت بسیار مناسبی برای مأنوس شدن بیشتر اقشار کودک و نوجوان استان با فضا معنوی قرآن کریم است.
وی ضمن بازدید از غرفه‌های فعال در این رویداد فرهنگی، در خصوص ارزیابی کلی از فضای کلی نمایشگاه، افزود: به حمدالله امسال چهاردهمین نمایشگاه علوم قرآن و عترت استان هم به لحاظ کمی و تعداد غرفه‌های فعال و هم از نظر کیفی و ارائه محصولات قرآنی بسیار خوب عمل کرده، و خانواده‌های کرمانشاهی می‌توانند در روزهای پایانی ماه مبارک رمضان بیشتر از فضای قرآنی با حضور در این فضا بهره ببرند.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کرمانشاه با تاکید بر اینکه مهمترین ویژگی این نمایشگاه ایجاد فضای بیشتر برای کودکان و نوجوانان بوده است، خاطرنشان کرد: قاعدتاً توجه ویژه به نهادینه شدن هر چه بیشتر فضای معنوی قرآن برای نسل آینده کشور، قطعاً این فضا می‌تواند فرصت بسیار مناسبی برای خانواده‌ها باشد.
وی در پاسخ به سوالی مبنی بر میزان همکاری و فعالیت ادارات استان برای هرچه بهتر برگزار شدن نمایشگاه علوم قرآن و عترت استان نیز گفت: با توجه به ظرفیت‌های موجود امسال خوشبختانه ادارات بیشتری در نمایشگاه حضور فعال دارند و علاوه بر آن شرایطی فراهم شده که از روز شنبه صبح مدارس یا حضور فعال و بالا بر ایجاد شور و نشاط بیشتر این رویداد فرهنگی بیفزایند. امیدوارم از خبر نمایشگاه قرآنی ظرفیتی برای مانوس شدن کودکان با فضا معنوی
قرآن
راضی بوده باشید.

نمایشگاه قرآنی ظرفیتی برای مانوس شدن کودکان با فضا معنوی
قرآن  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۴-۰۵ ۰۲:۴۷:۴۲