نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری آذربایجان‌غربی گشایش
یافت

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری آذربایجان‌غربی گشایش
یافت
به گزارش سوالات شرعی و احکام، رئیس دانشگاه ارومیه روز سه شنبه در این خصوص به خبرنگاران گفت: در این نمایشگاه ۴۰ شرکت دانش بنیان و فناور دستاوردهای خود را در تالار وحدت ارومیه به نمایش گذاشته اند.
احمد علیجان پور اضافه کرد: جدیدترین یافته‌های علمی، ایده‌ها و اختراعات در بخش‌های صنعت خودرو، تصفیه هوا، پهپادهای کشاورزی، پزشکی، محصولات غذایی و بهداشتی ازجمله بخش‌های این نمایشگاه فناورانه است.
وی اظهار کرد: این نمایشگاه تا ۱۶ آذرماه جاری (روز پنجشنبه) در تالار وحدت ارومیه دایر بوده و علاقه مندان، اساتید دانشگاه، فعالان حوزه فناوری و دانشجویان می‌توانند بین ساعات ۱۰ صبح تا ۶ عصر از آن بازدید کنند.
وی ادامه داد: وضعیت فعالیت‌های دانش بنیان در آذربایجان غربی قابل قبول و رو به پیشرفت بوده و ده‌ها واحد دانش بنیان در حوزه‌های مختلف فناوری، مشغول تولید علم در استان هستند.
علیجان پور با اشاره به این که تفاهم نامه‌های خوبی در حوزه صنعت و پژوهش در استان بسته شده که در سال جاری فقط در دانشگاه ارومیه قراردادهای پژوهشی به ارزش ریالی ۱۸ میلیارد تومان منعقد شده است افزود: این در حالی است که در سال گذشته ۷ و ۸ دهم میلیارد تومان در این دانشگاه قرارداد پژوهشی بسته شده بود که رشد ۳۰۰ برابری را نشان می‌دهد.
۲۵ آذر هر سال به نام روز پژوهش در جمهوری اسلامی ایران گرامی داشته می‌شود و برنامه‌هایی نیز در هفته منتهی به این روز برگزار می‌شود. امیدوارم از خبر نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری آذربایجان‌غربی گشایش
یافت
راضی بوده باشید.

نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری آذربایجان‌غربی گشایش
یافت  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۰۶ ۰۲:۴۴:۰۲