نمایشگاه آثار هنری کودکان اتیسم قم و تهران برپا شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر نمایشگاه آثار هنری کودکان اتیسم قم و تهران برپا شد به گزارش سوالات شرعی و احکام، شکوه سادات علیزاده مقدم مدیر عامل مؤسسه انجمن زندگی بخش کارآمد گفت: این مرکز در حوزه توانمندسازی و مداخلات مؤثر طیف اوتیسم در حال فعالیت است و با رویکرد رفتار درمانی برای آموزش و توانمندسازی کودکان اوتیسم فعالیت می‌کند.
وی افزود: در این موسسه کودکان اوتیسم پس از آنکه آموزش دیدند کلاس‌های مداوم آموزشی و رفتار درمانی را گذرانده و در کنار آن کلاس‌های هنر درمانی نیز برگزار می‌شود.
مدیر عامل موسسه انجمن زندگی بخش کارآمد بیان داشت: این دوره‌های هنری مشتمل بر نقاشی، موسیقی و سفالگری است که کودکان در این فضای هنری در کنار یکدیگر قرار گرفته و علاوه بر تقویت حسی و حرکتی از آرامش فضای هنری بهره می‌برند.
وی گفت: برگزاری این دوره‌ها منجر به خلق آثار هنری بسیار ارزشمندی شده که در قالب یک نمایشگاه هنری به نمایش در آمده است.
علیزاده مقدم گفت: این آثار ویژه کودکان اوتیسم قم و تهران است که بازدید آن برای عموم آزاد است.
وی در خصوص محل برگزاری و زمان بازدید گفت: این نمایشگاه از چهارشنبه هشتم آذرماه تا جمعه دهم آذرماه از ساعت ۱۱ لغایت ۲۰ در تهران خیابان نجات اللهی خیابان کلانتری پلاک ۶۹ واحد ۱ آماده بازدید است.
مدیر عامل موسسه انجمن زندگی بخش کارآمد با اشاره به هدف از برگزاری این نمایشگاه بیان داشت: این نمایشگاه برگرفته از آثار کودکان اوتیسم است که تلاش کردیم به خانواده‌ها و جامعه این نکته را یادآور شویم که تفاوت می‌تواند منشأ خلق ارزش باشد.
وی از راه اندازی مدرسه اوتیسم به صورت مجازی خبر داد و گفت: در این مدرسه در حوزه اختلال اوتیسم مطالب به صورت گسترده وجود دارد که خانواده‌ها، متخصصین، مربیان و حتی کودکان اوتیسم می‌توانند از محتوای آموزشی آن استفاده کنند.
علیزاده مقدم در خصوص فعالیت انجمن اوتیسم در قم گفت: در قم مؤسسه انوار آفتاب در حال فعالیت است که زیر نظر مؤسسه تهران بوده و با همان کیفیت خدمات را ارائه می‌دهد. امیدوارم از خبر نمایشگاه آثار هنری کودکان اتیسم قم و تهران برپا شد راضی بوده باشید.

نمایشگاه آثار هنری کودکان اتیسم قم و تهران برپا شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۱-۳۰ ۰۲:۳۹:۳۱