«نمایشگاه آثار هنرهای تجسمی ساران» در مشهد افتتاح شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر «نمایشگاه آثار هنرهای تجسمی ساران» در مشهد افتتاح شد به گزارش خبرنگار سایت احکام، جلیل سروری، معاون امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی شامگاه چهارشنبه در حاشیه افتتاح «نمایشگاه آثار هنرهای تجسمی ساران» اظهار کرد: هرسال همزمان با جشنواره هنرهای تجسمی کشور، بخشی به عنوان تجسم هنر در مرکز استان‌ها با رویکرد نمایشگاهی برگزار می‌شود که امسال ما نمایشگاهی با عنوان هنرهای تجسمی استان داریم.
معاون امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی با اشاره به اینکه خراسان رضوی تعداد نمایشگاه‌ها را افزایش داده است، افزود: نسبت به سال گذشته، تعداد نمایشگاه‌ها ۲۰ درصد افزایش پیدا کرده که در کنار این نمایشگاه، رویدادهای هنری دیگری نیز برگزار می‌شود.
وی گفت: امسال ۲۰ شهر استان، در حال برگزاری نمایشگاه هستند که در مجموع ۲۷ نمایشگاه، از ۷ بهمن تا ۲۱ بهمن در سطح استان مشغول به فعالیت هستند.
سروری برگزاری کارگاه آموزشی، دیدار با خانواده شهدای هنرمند، دیدار با پیشکسوتان عرصه هنر، را از جمله برنامه‌هایی عنوان کرد که در حاشیه این نمایشگاه انجام می‌شود.
معاون امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی با اشاره به اینکه امسال برای اولین بار از ۱۶ بهمن نمایشگاه آثار تجسمی پیشکسوتان را در نگارخانه همدم برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: از ۷ بهمن نمایشگاه من القدس الی القدس با رویکرد هنر مقاومت در حمایت از فلسطین و غزه در نگارخانه رضوان برگزار شده است. امیدوارم از خبر «نمایشگاه آثار هنرهای تجسمی ساران» در مشهد افتتاح شد راضی بوده باشید.

«نمایشگاه آثار هنرهای تجسمی ساران» در مشهد افتتاح شد  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۲-۰۱ ۰۲:۴۰:۲۳