نقش ممتاز پلیس در تامین امنیت کشور

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر نقش ممتاز پلیس در تامین امنیت کشور به گزارش خبرنگار سایت احکام، حجت الاسلام سید احمد رضا شاهرخی روز دوشنبه در مراسم تجلیل از جانبازان بالای ۷۰ درصد لرستان که در سالن بصیرت فرماندهی انتظامی استان برگزار شد، ضمن خوش آمد گویی به جانبازان سرافراز و افتخار آفرین میهن اسلامی، از فرمانده انتظامی استان و دیگر مسئولان و کارکنان انتظامی لرستان در برگزاری این مراسم با شکوه تشکر و قدردانی کرد.
وی با اشاره به اینکه پلیس در حفظ و حراست و امنیت که پایه و اساس پیشرفت کشور است نقش ممتازی دارد، افزود: پلیس در تمام نقاط شهرها، مرزها و جاده‌ها و… که امنیت مردم به خطر می‌افتد حضور پررنگی دارد و ما شاهد مجاهدت‌های آنان بیش از گذشته هستیم.
نماینده ولی فقیه در لرستان، گفت: این جلسه با شکوه با حضور جانبازان و خانواده‌های محترم آنها قطعاً مورد عنایت حضرت امام عصر (عج) و فرشتگان الهی قرار دارد، زیرا که جانبازان سرافراز جان خود را در طبق اخلاص گذاشته و به میهن اسلامی و انقلاب خدمات دو چندان کرده‌اند.
حجت الاسلام شاهرخی، عنوان کرد: جانبازان با تمام جراحات و تحمل سختی‌ها برای خودشان و همسران و فرزندانشان در راه آرمان‌ها و ارزش‌های الهی ایثار و فداکاری می‌کنند به مانند امام حسین (ع) و قمر بنی هاشم (ع) از جان خود مایه گذاشته‌اند.
وی با اشاره به اینکه مجاهدت و رشادت جانبازان اسلام در دفاع از ارزش‌های اسلامی و انسانی از زمان دهه سوم هجری و زمان پیامبر (ص) تا زمان جنگ تحمیلی و حال ادامه دارد، تصریح کرد: جانبازان ارزشمندترین یادگاران و ارزنده ترین گوهرهای ناب دفاع مقدس هستند و ملت به شهدا و جانبازان و خانواده‌های آنان افتخار می‌کند.
نماینده ولی فقیه در لرستان، بیان داشت: پیروزی انقلاب اسلامی در دوران دفاع مقدس که امروز باعث پیشرفت در عرصه‌های مختلف داخلی و بین الملل شده است حاصل صبر و شکیبایی شما جانبازان سرافراز است که برای همه ما آموزنده است.
حجت الاسلام شاهرخی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی مثل همه شما یک جانباز است و به این جانبازی افتخار می‌کند، گفت: من بر بازوان و دستان همه شما جانبازان بوسه می زنم و از خداوند تبارک و تعالی می‌خواهم که عنایت بفرماید که ما شرمنده شما و شهدا و خانواده‌هایتان نباشیم. امیدوارم از خبر نقش ممتاز پلیس در تامین امنیت کشور راضی بوده باشید.

نقش ممتاز پلیس در تامین امنیت کشور  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۵-۳۰ ۰۲:۴۰:۰۶