نقش سپاه و بسیج در راستای خدمت به مردم مقدس است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر نقش سپاه و بسیج در راستای خدمت به مردم مقدس است به گزارش خبرنگار سایت احکام، رضا محمودی چهارشنبه شب در نشست با معاون اجرایی سپاه امام صادق (ع) ضمن گرامی داشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: نقش و جایگاه سپاه و بسیج در راستای خدمت به مردم مقدس است زیرا همواره بسیج در تمامی بلایا و حوادث اولین نیرویی است که وارد میدان شده و کمک رسانی به مردم را در دستور کار خود می‌دهد.
سرپرست بهزیستی استان بوشهر ادامه داد: نقش سپاه و بسیج همیشه در کنار مردم، همیار و در رأس آن به مردم و جامعه ستودنی است زیرا به صورت همزمان بر حفظ ارزش‌ها و پاسداری از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش دارد و در این میان کارنامه درخشانی چه در جنگ هشت سال دفاع مقدس و چه بعد از جنگ بر جای گذاشته است که امروزه ما شاهد هستیم و بر این باوریم که هر جا این نهاد مقدس کاری را آغاز کرد یا به تعبیری کاری نیمه تمام مانده بود آن را به نحو احسن به پایان می‌رساند.
وی ضمن تقدیر از همکاری‌های چشمگیر مجموعه سپاه و بسیج استان بوشهر در ارائه خدمت به جامعه هدف بهزیستی که همواره با مجموعه بهزیستی استان ارتباط تنگاتنگ داشته‌اند از مجموعه این نهاد خواست تا همچون سنوات قبل همکاری لازم را با اداره کل بهزیستی استان در جهت ارائه خدمات بهینه در راستای پیشگیری از آسیب‌های اجماعی، مشارکت و هم افزایی در همه زمینه‌ها داشته باشند.

در پایان این دیدار رضا محمودی سرپرست بهزیستی استان به عنوان فرمانده جدید پایگاه مقاومت بسیج قائم آل محمد (عج) معرفی شد. امیدوارم از خبر نقش سپاه و بسیج در راستای خدمت به مردم مقدس است راضی بوده باشید.

نقش سپاه و بسیج در راستای خدمت به مردم مقدس است  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۲۱ ۰۲:۴۱:۴۷