نقد منصفانه برای توسعه مازندران/شکایت از رسانه ها پس گرفته
شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر نقد منصفانه برای توسعه مازندران/شکایت از رسانه ها پس گرفته
شود
به گزارش خبرنگار سایت احکام، سید محمود حسینی پور پنجشنبه شب در آئین تجلیل از خبرنگاران استان با بیان اینکه مازندران استان بزرگی است که مردمان بزرگی دارد و شهدای زیادی به خاطر مردم جانشان را تقدیم کرده‌اند، افزود: ما در استانی هستیم که جوانان ما در همه عرصه‌های علمی، نخبگی، دانش بنیانی، شخصیت‌های برجسته ای را تقدیم کرده‌اند.
وی با عنوان اینکه ۸۲۰ مدیر مازندرانی داریم که در رده مدیرکل در کشور هستند، افزود هیچ استانی چنین پتانسیلی ندارند.
حسینی پور از خبرنگاران خواست تا آسیب شناسی جامعی از دلایل عقب ماندگی و توسعه نیافتگی استان ارائه دهند و افزود: هیچ راهی نداریم که به توسعه استان خود بپردازیم و مازندران باید به فکر آینده خود باشد.
وی با اشاره به مهاجرت‌هایی که به سمت استان شروع شده است، گفت: مطالبات رسانه‌ها از مسئولان استان تاکنون اساسی نبود و بیشتر سهم آنان خبری بوده است.
استاندار مازندران نقد منصفانه برای حرکت به سمت جلو را خواستار شد و گفت: آن چیزی که رسالت عظیم رسانه‌ها است کمک به مردم و مسئولان است.
حسینی پور در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه مدیران شکایت خود را از رسانه‌ها تا روز شنبه پس بگیرند و پرونده را مختومه کنند، گفت: تاکنون از هیچ رسانه‌ای شکایت نکردم، کلیه مدیران دستگاه‌های اجرایی درصورت شکایت از رسانه‌ها، تا شنبه باید نسبت به مختومه کردن شکایت خود اقدام کنند. امیدوارم از خبر نقد منصفانه برای توسعه مازندران/شکایت از رسانه ها پس گرفته
شود
راضی بوده باشید.

نقد منصفانه برای توسعه مازندران/شکایت از رسانه ها پس گرفته
شود  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۸-۱۱ ۰۲:۳۹:۵۰