نفرات برگزیده هفتمین جشنواره تلویزیونی مستند مشخص
شدند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر نفرات برگزیده هفتمین جشنواره تلویزیونی مستند مشخص
شدند
به گزارش خبرنگار سایت احکام، مراسم اختتامیه هفتمین جشنواره تلویزیونی مستند شامگاه جمعه در تالار شهر شهرداری کاشان برگزار و نفرات برگزیده این جشنواره معرفی شدند.
بنا بر این گزارش مجموعه عکس؛ سید متین هاشمی موفق به کسب رتبه نخست، مجتبی حیدری دوم و امین نظری سوم شد.
در بخش تک عکس هفتمین جشنواره تلویزیونی مستند نیز امیر قادری اول، خلیل صحراگرد دوم و محمد رضایی سوم شد.
در بخش بهترین مجموعه عکس به انتخاب مخاطبان؛ احمد تاجی و جایزه بهترین تک عکس به انتخاب مخاطبان به مجتبی اسماعیل زاد رسید.
در بخش بهترین مستند بلند به انتخاب مخاطبان مستند سرباز شماره صفر به تهیه کنندگی محمد سلیمی راد و در بخش بهترین مستند نیمه بلند به انتخاب مخاطبان مستند یک گام تا انقراض به تهیه کنندگی قربان تیموری حایز رتبه های برتر شدند.
در بخش بهترین مستند کوتاه به انتخاب مخاطبان مستند رویای آبی به تهیه کنندگی محمد سعید وزیری و در بخش بهترین مجموعه مستند؛ اثر قهرمانان معمولی به تهیه کنندگی مجتبی حیدری به رتبه های برتر دست یافتند.
همچنین قابل ذکر است در بخش مستند نگاری آثار لیلا مرگن، راضیه عباسی و حنان سالمی حایز رتبه های اول تا سوم شدند.
در بخش جایزه بهترین کارگردانی مستند کوتاه به خلیل صحرا گرد برای دارتاش رسید و در بخش جایزه بهترین کارگردانی مستند نیمه بلند سید صادق کاظمی برای برار انیسه به عنوان اثر برگزیده انتخاب شد.
همچنین بهترین کارگردانی مستند بلند هفتمین جشنواره تلویزیونی مستند به محمد سلیمی راد برای سرباز شماره صفر و جایزه بهترین فیلم مستند به اثر هجده هزار پا به تهیه کنندگی مهدی شامحمدی رسید.
همچنین بهترین فیلمبرداری به مجتبی یزدی زاده، بهترین تدوین به هوشنگ میرزایی، بهترین صداگذاری به حسن مهدوی، بهترین پژوهش به مهدی نوری و جایزه ویژه هیات داوران به احمد ذوالفقاری برای مستند بمب رسید.
شایان ذکر است جایزه ویژه دبیر جشنواره به احسان شادمانی برای داستان ساحل شرقی رسید. امیدوارم از خبر نفرات برگزیده هفتمین جشنواره تلویزیونی مستند مشخص
شدند
راضی بوده باشید.

نفرات برگزیده هفتمین جشنواره تلویزیونی مستند مشخص
شدند  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۰۹ ۰۲:۴۴:۱۸