نظرسنجی؛ نارضایتی اکثر صهیونیست‌ها از بی‌کفایتی کابینه
«نتانیاهو»

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر نظرسنجی؛ نارضایتی اکثر صهیونیست‌ها از بی‌کفایتی کابینه
«نتانیاهو»
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، شبکه عبری زبان «کان» اقدام به برگزاری یک نظرسنجی کرده که بر پایه آن، اکثریت صهیونیست‌ها از عملکرد کابینه «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی اعلام نارضایتی کرده‌اند.
بر پایه نتایج این نظرسنجی، ۷۵ درصد صهیونیست‌ها گفته‌اند که عملکرد کابینه نتانیاهو بد بوده است.
همچنین ۳۵ درصد نیز گفته‌اند که ایتمار بن گویر، وزیر امنیت داخلی بیش از دیگر وزرای کابینه عملکردی ناامیدکننده داشته است.
در رابطه با میزان رضایت از عملکرد وزرای اسرائیلی هم ۱۹ درصد یوآف گالانت وزیر جنگ، ۷ درصد «لیوین» وزیر دادگستری، ۶ درصد ایتمار بن گویر، وزیر امنیت داخلی و ۲ درصد هم «اسموتریچ» وزیر دارایی را انتخاب کرده‌اند.
۵۵ درصد نیز گفته‌اند که از عملکرد هیچکدام از وزرای اسرائیلی رضایت ندارند.
اوضاع اقتصادی در «اسرائیل» وخیم‌تر شده است
در خبری مرتبط، نتایج یک نظرسنجی که از سوی شبکه صهیونیستی کان منتشر شد، نشان می‌دهد ۷۶ درصد از صهیونیست‌های شرکت کننده در آن معتقدند اوضاع اقتصادی در اراضی اشغالی طی یک سال اخیر بدتر شده است.
بر اساس نتایج این نظرسنجی، تنها ۱۲ درصد از شرکت کنندگان در آن اعلام کرده‌اند که معتقدند اوضاع اقتصادی طی یک سال اخیر در اراضی اشغالی تغییری نکرده است.
نزدیک به نیمی از شرکت کنندگان در این نظرسنجی در پاسخ به سوالی مبنی بر چگونگی احساس‌شان نسبت به آینده رژیم صهیونیستی تاکید کردند که نسبت به آینده بدبین هستند. امیدوارم از خبر نظرسنجی؛ نارضایتی اکثر صهیونیست‌ها از بی‌کفایتی کابینه
«نتانیاهو»
راضی بوده باشید.

نظرسنجی؛ نارضایتی اکثر صهیونیست‌ها از بی‌کفایتی کابینه
«نتانیاهو»  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۱۰ ۰۲:۳۸:۳۰