نظام جامع مدیریت دانش در لرستان راه‌اندازی شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر نظام جامع مدیریت دانش در لرستان راه‌اندازی شود به گزارش خبرنگار سایت احکام، فرهاد زیویار امروز یکشنبه در جلسه کارگروه توسعه مدیریت استانداری لرستان، اظهار داشت: مدیریت دانش برای همه افراد و سازمان‌های خواهان پیشرفت یک نیاز استراتژیک است و زمینه‌ساز توسعه خواهد بود.
وی ادامه داد: آینده پذیرای سازمان‌هایی خواهد بود که سهم بیشتری از دانش را به خود اختصاص خواهند داد.
استاندار لرستان، اظهار کرد: مدیران سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی باید با استقرار پایدار نظام جامع مدیریت دانش در راستای طراحی و توسعه نقشه دانشی استان اقدام کنند.
زیویار، تصریح کرد: به‌کارگیری تکنیک‌های مدیریت دانش از طریق بهبود چرخه سیاست‌گذاری، افزایش روند خلاقیت و نوآوری، مجموعه استانداری را در شناسایی اقتضائات و نیازمندی‌های موجود و مواجهه با چالش‌ها و مسائل مرتبط و اتخاذ راهکارهای بهینه در تحقق اهداف سازمانی، یاری خواهد کرد.
وی گفت: باتوجه‌به وجود زیر ساخت‌های نظام جامع مدیریت دانش به‌عنوان یک فوریت مهم مجموعه ستاد استانداری می‌بایست با همکاری فرمانداران با بهره‌گیری از راهکارهای نظام جامع مدیریت دانش به‌منظور تسهیل اجرای راهبردها، برنامه‌ها و بهبود عملکرد خود اقدام کند. امیدوارم از خبر نظام جامع مدیریت دانش در لرستان راه‌اندازی شود راضی بوده باشید.

نظام جامع مدیریت دانش در لرستان راه‌اندازی شود  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۰۱ ۰۲:۴۳:۳۳