نشست تحلیلی مداحان و شاعران قمی در خصوص حوادث غزه برگزار
شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر نشست تحلیلی مداحان و شاعران قمی در خصوص حوادث غزه برگزار
شد
به گزارش خبرنگار سایت احکام، نشست تحلیلی مداحان و شاعران آئینی قم با موضوع آخرین تحولات غزه با محوریت اقدامات جبهه مقاومت شامگاه سه شنبه در اداره کل تبلیغات اسلامی استان برگزار شد.
غلامرضا فلاح نماینده بنیاد دعبل خزاعی استان قم در حاشیه برگزاری این مراسم در گفت‌وگو با خبرنگار سایت احکام اظهار داشت: این نشست تخصصی به همت اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم، کانون مداحان استان قم، کانون شاعران آئینی استان قم بنیاد دعبل خزاعی استان قم و بسیج مداحان در راستای کسب آخرین اطلاعات مداحان و شاعران از شرایط و تحولات غزه پس از عملیات موفقیت آمیز طوفان الاقصی برگزار شد.
وی بیان داشت: در این نشست تخصصی عظیم ابراهیم پور مدیر قرارگاه پیشرفت و آبادانی استان قم به ارائه تحلیلی از ریشه پیدایش رژیم صهیونیستی و آخرین تحولات و حوادث در غزه پرداخت و اطلاعات جامعی در این زمینه‌ها به مداحان و شاعران آئینی استان قم ارائه کرد که با استقبال خوبی مواجه شد.
نماینده بنیاد دعبل خزاعی استان قم بیان داشت: شرایطی که امروز در غزه حاکم است نه تنها موجب آزرده خاطر شدن قلوب مسلمین، بلکه تمامی آزادی خواهان دنیا شده است و برپایی تجمعات گسترده در نقاط مختلف جهان در راستای محکومیت اقدامات وحشیانه رژیم اشغالگر قدس و همدردی با مردم مظلوم غزه بیانگر این واقعیت است.
وی عنوان داشت: مداحان و شاعران آئینی استان قم همانند سایر اقشار، جنایات هولناک رژیم غاصب صهیونیستی را محکوم می‌کنند و امیدواریم با اتحاد امت اسلام به زودی شاهد نابودی این غده سرطانی، آزادی قدس شریف و پیروزی نهایی مردم قهرمان فلسطین باشیم.
فلاح ابراز داشت: شاعران آئینی استان قم در این مدت آثاری را با محوریت حوادث غزه و در دفاع از این مردم مظلوم تولید کردند که برخی از شاعران نیز در این مراسم به شعرخوانی پرداختند. امیدوارم از خبر نشست تحلیلی مداحان و شاعران قمی در خصوص حوادث غزه برگزار
شد
راضی بوده باشید.

نشست تحلیلی مداحان و شاعران قمی در خصوص حوادث غزه برگزار
شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۱-۰۸ ۰۲:۴۱:۱۳