نخستین جلسه ستاد اربعین بهاباد برگزار شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر نخستین جلسه ستاد اربعین بهاباد برگزار شد به گزارش خبرنگار سایت احکام، معاون سیاسی امنیتی اجتماعی فرماندار بهاباد در این جلسه با اشاره به اینکه فرصت اربعین ظرفیتی مناسب برای تقویت باورها و اعتقادات مردم به معارف اهل بیت علیهم السلام است، اظهار داشت: حضور و فعالیت بخش فرهنگی در مواکب بسیار حائز اهمیت است.
محمد هوشمند بهابادی بیان داشت: اربعین یک گفتمان اعتقادی، هویتی و تاریخی است و خدمت به زوار اربعین را وظیفه خود می‌دانیم، از این رو لازم است دستگاه های اجرایی عضو ستاد اربعین همکاری و هماهنگی های لازم را در این رابطه به عمل آورند.
معاون فرماندار بهاباد عنوان کرد: ما خود را مکلف می دانیم که خادمی مواکب را انجام دهیم و از خادمیاران موکب های اباعبدالله الحسین علیه السلام بوده و هستیم و در این راه تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا سفر و راهپیمایی اربعین به بهترین نحو ممکن انجام شود.
وی با بیان اینکه برگزاری مراسم اربعین برای جهان تشیع مهم است، افزود: تمام مکاتب غربی رو به افول است لذا با برگزاری باشکوه اربعین اقتدار اسلام را به نمایش خواهیم گذاشت.
معاون سیاسی فرماندار بهاباد، خدمت به زائران اباعبدالله الحسین (ع) را فرصتی ارزشمند دانست و اظهار داشت: با برنامه ریزی لازم و استفاده از ظرفیت تمامی دستگاه‌ها و سمن‌های مذهبی فعال در این حوزه در راستای اعزام زائران به نحو شایسته اقدام خواهد شد.
در این جلسه احکام و شرح وظایف مسئولان کمیته های مرتبط ابلاغ و مسائل و مشکلات بر اساس آسیب شناسی سال قبل مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت. امیدوارم از خبر نخستین جلسه ستاد اربعین بهاباد برگزار شد راضی بوده باشید.

نخستین جلسه ستاد اربعین بهاباد برگزار شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۶-۲۷ ۰۲:۴۰:۳۵