نخستین آشپزخانه طرح اطعام حسینی در خوزستان افتتاح شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر نخستین آشپزخانه طرح اطعام حسینی در خوزستان افتتاح شد به گزارش خبرنگار سایت احکام، جمال شیبه عصر پنجشنبه در آئین افتتاح نخستین آشپزخانه طرح اطعام حسینی که در محل مسجد کوی مندلی اهواز برگزار شد، اظهار کرد: همزمان با این مراسم، ۲۰۰ آشپزخانه طرح اطعام حسینی در شهرستان مختلف خوزستان به صورت همزمان به بهره‌برداری می‌رسد.
مدیر کل کمیته امداد خوزستان گفت: هدف گذاری طبخ ۲۰۰ هزار پرس غذای گرم و توزیع ۴۰ هزار بسته معیشتی در ماه محرم و صفر برای نیازمندان است که این رقم در سال جاری با همکاری خیرین و نیکوکاران افزایش یابد.
شیبه بیان کرد: آشپزخانه‌های اطعام حسینی با همکاری کمیته امداد، مراکز نیکوکاری، و مردم خیر در سطح استان اقدام به طبخ غذای گرم و توزیع بین نیازمندان خواهند کرد.
وی اضافه کرد: علاوه بر فعالیت آشپزخانه‌های اطعام حسینی در طول ماه محرم، حسینیه‌ها و مساجد نیز غذای گرم طبخ و بین عزاداران و نیازمندان توزیع می‌کنند.
وی ضمن اعلام روش‌های مشارکت‌های مردمی در طرح اطعام حسینی، تاکید کرد: مردم نیکوکار می‌توانند با شماره‌گیری #۸۸۷۷*۰۶۱* به صورت استانی، کمک‌های خود را به دست نیازمندان برسانند. امیدوارم از خبر نخستین آشپزخانه طرح اطعام حسینی در خوزستان افتتاح شد راضی بوده باشید.

نخستین آشپزخانه طرح اطعام حسینی در خوزستان افتتاح شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۷-۲۱ ۰۲:۳۸:۵۱