نتانیاهو: مصمم به بازگرداندن آرامش به مرزهای لبنان
هستیم

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر نتانیاهو: مصمم به بازگرداندن آرامش به مرزهای لبنان
هستیم
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از الجزیره، حملات گسترده حزب الله لبنان به مناطق شمالی سرزمین‌های اشغالی خشم مقامات تل آویو را برانگیخته است به ویژه آنکه اکنون ۸ ماه است که بیش از ۶۰ هزار شهرک نشین صهیونیست از مناطق مرزی با لبنان تخلیه شده و رژیم صهیونیستی از بازگرداندن آنها به این مناطق عاجز بوده است.
بر این اساس، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در جدیدترین خط و نشان برای حزب الله لبنان اعلام کرد: ما مصمم به بازگرداندن امنیت و آرامش به جبهه‌های شمالی هستیم.
وی با تکرار تهدیدات گذشته، خاطر نشان کرد: هر که ما را آزار دهد خونش به پای خودش است. ما می‌دانیم مسیر طولانی در این زمینه پیش رو داریم اما ما برای بازگرداندن امنیت به مرزهای لبنان مصمم هستیم. ما به دنبال بازگرداندن شهرک نشینان صهیونیست به خانه‌هایشان در مجاورت مرز لبنان هستیم.
نتانیاهو به مانند سایر مقامات ارشد صهیونیست بار دیگر حزب الله را تهدید به یک جنگ همه جانبه کرد.
یوآو گالانت، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی نیز پس از طی سفر به آمریکا و نیز پس از بازگشت به سرزمین‌های اشغالی بارها تهدید کرده است تل آویو حل و فصل اختلافات با حزب الله از طریق دیپلماتیک را ترجیح می‌دهد اما در صورت لزوم آماده یک جنگ همه جانبه با این جنبش است. امیدوارم از خبر نتانیاهو: مصمم به بازگرداندن آرامش به مرزهای لبنان
هستیم
راضی بوده باشید.

نتانیاهو: مصمم به بازگرداندن آرامش به مرزهای لبنان
هستیم  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۷-۰۵ ۰۲:۴۱:۰۴