نتانیاهو خواستار گزینه نظامی آمریکا در برابر ایران
شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر نتانیاهو خواستار گزینه نظامی آمریکا در برابر ایران
شد
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از تایمز اسرائیل، «بنیامین نتانیاهو»، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در دیدار با هیأت دموکرات از کنگره آمریکا، درخواست خود را برای تاکید بر تهدید نظامی معتبر برای بازدارندگی در برابر برنامه‌های هسته‌ای ایران تکرار کرد.
نتانیاهو در این ارتباط گفت: «مهم‌ترین چیز این است که یک تهدید نظامی معتبر علیه ایران ایجاد کنیم. مورد دیگر استفاده از آن است. ما جهانی را نمی‌خواهیم که در آن ایران بتواند نیویورک یا واشنگتن یا لس آنجلس یا هر چیز دیگری را با سلاح هسته‌ای تهدید کند. مطمئناً ما کشوری نخواهیم داشت که بتواند اسرائیل را نابود کند.»
در این نشست، نتانیاهو به گروهی از نمایندگان دموکرات آمریکا به رهبری «حکیم جفریس»، که رهبری اقلیت مجلس نمایندگان را برعهده دارد و «مایکل توچین»، رئیس آیپک، می‌گوید: «ما هر کاری که در توان داریم، با یا بدون توافق انجام خواهیم داد تا از خود دفاع کنیم.»
نتانیاهو همچنین از ایالات متحده خواست که در توسعه پلیس هوش مصنوعی پیشرو باشند. او در این ارتباط گفت: «هوش مصنوعی پتانسیل عظیمی را برای جهان به همراه دارد، اما تهدیدهای جدی را نیز به همراه دارد.»
نخست وزیر رژیم صهیونیستی روز گذشته با یک هیأت دموکرات از کنگره آمریکا که توسط آیپک به رهبری حکیم جفریس، رهبر اقلیت مجلس نمایندگان و مایکل توچین، رئیس آیپک سازماندهی شده بود، دیدار و گفتگو کرده بود.
پیش از این، روزنامه عبری زبان «معاریو» اعلام کرده بود که هیأتی از نمایندگان مجلس آمریکا این هفته به اراضی اشغالی فلسطین سفر خواهد کرد. این روزنامه اشاره کرد که این هیأت متشکل از ۲۴ نفر از نمایندگان مجلس آمریکا است.
همچنین گفته شده بود که این هیأت قرار است با مقامات رژیم صهیونیستی و مسئولان تشکیلات خودگردان فلسطین به منظور بحث و بررسی چشم‌اندازهای راه حل دو کشور و طرح جنجالی اصلاحات قضائی کابینه نتانیاهو دیدار و گفتگو کند.
منابع عبری اعلام کردند که این هیأت قرار است روز دوشنبه با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی دیدار کند.
این در حالی است که هفته گذشته نیز یک هیأت بلندپایه آمریکایی با محوریت تنش‌های مرزی رژیم صهیونیستی با حزب الله لبنان به اراضی اشغالی سفر کرده بود. منابع عبری زبان اعلام کردند که این هیأت بلندپایه از مقامات آمریکایی هفته گذشته سفری ۴ روزه به فلسطین اشغالی داشته است.
به گفته این منابع، این هیأت که ریاست آن را یک مسئول عالی‌رتبه آمریکایی بر عهده داشته، با مقامات صهیونیست در مورد تهدیدات حزب الله گفتگو کرده است. امیدوارم از خبر نتانیاهو خواستار گزینه نظامی آمریکا در برابر ایران
شد
راضی بوده باشید.

نتانیاهو خواستار گزینه نظامی آمریکا در برابر ایران
شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۸-۰۸ ۰۲:۳۷:۳۸